300 Punë aktive

95583 Punëkërkues

5821 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
DELTA

DeltaGroup perbehet nga kompanitë Deutschcolor,Delta,Dast dhe DeltaHome. Deltagroup është lider në tregtimin dhe prodhimin e nje game te gjere produktesh, duke punuar dhe duke pasur ekskluzivitetin e disa kompanive te njohura nderkombetare.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane - Durres, Km 1.5 Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +35542231382
  • Mobile: +694083078
Profili i Kompanisë
Durres, Shqipëri 31-01-2019 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-01-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Operatore shitje Durres

Kualifikimet

  • Arsim mesëm/ arsim I lartë.
  • Aftësi të mira për të punuar në grup.
  • Aftësi të mira komunikimi.
  • Mosha e preferuar 25-35 vjec.
  • Eksperienca të mëparshme në këtë fushë përbëjnë avantazh.

Shënime

Për të aplikuar për ketë mundësi, ju lutem dergoni CV dhe dokumentat tuaja plotësuese, duke përcaktuar pozicionin për të cilin aplikoni, në adresën: hr@delta.al 
Ju do të kontaktoheni nga Burimet Njerëzore, DELTA GROUP, vetëm nëse CV dhe Dokumetat tuaja plotësuese do të klasifikohen / seleksionohen nga skuadra jonë e vlerësimit.

Tek ne Cv-ja juaj është e sigurt dhe do të trajtohet në konfidencialitet të plotë.


Autostrada Tiranë – Durrës, 
Km 1.5, Tiranë
+355 42407445
info@delta.al
www.delta.al

DELTA GROUP


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë