300 Punë aktive

95583 Punëkërkues

5821 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
URT

URT eshte nje shoqeri dinamike qe vepron dhe ka interesa te ndryshme ne fushen e Integrimit te Sisteme Audio/Video/Broadcasting/Hardware/Software etj dhe gjithnje ne kerkim te sfidave te reja ne fusha inovative.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Bulevardi Gjergj Fishta, 146, Qendra Alpas, Hyrja 1, Kati i gjashtë
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 31-01-2019 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-01-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

URT eshte nje shoqeri dinamike qe vepron dhe ka interesa te ndryshme ne fushen e Integrimit te Sisteme Audio/Video/Broadcasting/Hardware/Software etj dhe gjithnje ne kerkim te sfidave te reja ne fusha inovative.

Per kete arsye jemi ne kerkim te nje bashkepunetore qe te ndaje me ne vizionin per nje organizate korrekte dhe largpamese duke u perfshire ne rolin e Asistentes se Pergjithshme Menaxheriale.

Detyrat

Asistentja do te bashkepunoje dhe do asistoje Administratorin e shoqerise ndaj minimalisht do te duhet te jete ne gjendje te marre persiper dhe te kryeje me sukses detyrat vijuese:

-Pergatitja e shkresave dhe e komunikimeve;
-Pergatitja e memove dhe e raporteve;
-Menaxhim dhe kontroll i porosive, ofertave, blerjeve dhe procedurave vijuese;
-Koordinim dhe ndjekje ne vijimesi te aktiviteteve te zyrave, departamenteve dhe stafit.
-Pergatitja dokumentacionit per pjesmarrje ne prokurime private dhe publike.
-Kontrolli i ecurise se punës dhe përgjigje ndaj kërkesave të stafit dhe eprorëve;
-Organizim dhe ndjekje e mbarëvajtjes se aktiviteteve të ndryshme në kompani;
- Koordinim takimesh të ndryshme dhe përgjegjëse për mbledhjet që organizohen.

Kualifikimet

Te kete mbaruar studimet e larta (preferohen shkencat juridike / ekonomike)
Te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze ( njohja edhe e gjuhes italiane perben avantazh);
Te njohe shume mire sistemet dhe paketat informatike ne perdorimin e tyre profesional;
Te kete aftesi komunikuese, bashkepunuese dhe organizative;
Te jete e perpikete dhe korrekte;

Avantazh perbejne eksperiencat ne pozicione te njejta ose te ngjashme.

Shënime

Lutemi te dergoni aplikimet tuaja ne adresen e-mail te meposhtme:

eg@urt.al

Per personat e perzgjedhur nepemjet CV do te kete qe komunikim telefonik permes Tel. + 355 69 9192698 dhe me tej nje interviste pune ne zyrat e shoqerise ne adresen:

Bulevardi "Gjergj Fishta" Alpas Center, nr.146. Kati i VIII, Tirane.

Koordinatat: 41°19'15.6"N 19°47'43.2"EDërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë