315 Punë aktive

95696 Punëkërkues

5824 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Innovaway Albania shpk

Innovaway Albania shpk eshte nje kompani me seli ne Tirane. Ajo eshte pjese e kompanise italiane Innovaway spa aktive ne sektorin e sherbimeve ICT e TLC .

Innovaway Albania shpk merret me:

 • Projektim dhe ofrim sherbimesh telefonike dhe telematike inbound dhe outbound nepermjet qendrave te kontaktit, te tilla si per shembull, menaxhim i numrave jeshil-falas, informacion tregtar, ndihma ndaj kiientit, h...

  INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Jordan Misja, Pallatet Gener 2, Objekti D kt 1, ap. 1, Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
  Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 31-01-2019 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-01-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

WEB APP DEVELOPER

Përshkrimi i punës
Innovaway SPA, një lider në shërbimet dhe konsulencat e TIK, kerkon figura WEB APP DEVELOPER.

Aftësitë e kërkuara:

•2+ vite eksperience front-end/back-end software development;

•Mvc pattern web application development

•Java 1.8, Java EE 1.7, Javascript, JQuery, Angular JS;

•Eksperience me Java Spring ;

•Eksperience me REST services;

•Eksperience me version control tools (Git/Svn);

•Eksperience using test driven development;

•Bachelor’s degree ose master;

•Gjuhe e huaj: Anglisht ose Italisht

Perbejne avantazh njohurite si meposhte:

•Java Struts, Apache Spark, Cassandra DB, Oracle DB2, Angular 2.
•Eksperience with IntelliJ IDEA, Eclipse IDE and Apache Maven;
•SQL DB skills. Experience with PostgreSQL and Oracle DBs;

Kualifikimet

Aftësitë e kërkuara:

•2+ vite eksperience front-end/back-end software development;

•Mvc pattern web application development

•Java 1.8, Java EE 1.7, Javascript, JQuery, Angular JS;

•Eksperience me Java Spring ;

•Eksperience me REST services;

•Eksperience me version control tools (Git/Svn);

•Eksperience using test driven development;

•Bachelor’s degree ose master;

•Gjuhe e huaj: Anglisht ose Italisht

Perbejne avantazh njohurite si meposhte:

•Java Struts, Apache Spark, Cassandra DB, Oracle DB2, Angular 2.
•Eksperience with IntelliJ IDEA, Eclipse IDE and Apache Maven;
•SQL DB skills. Experience with PostgreSQL and Oracle DBs;

Shënime

Aplikantët e interesuar mund të dergojne CV-në e tyre ne adresen: matilda.merxhani@innovaway.it

Faleminderit!


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë