300 Punë aktive

95583 Punëkërkues

5821 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Vila Verde Hotels Group

Vila Verde Beach është një Hotel me 3 yje në Durrës vetëm pak metra larg nga Deti. Hoteli është vetëm 5 minuta larg me makinë nga qendra e Durrësit.

Hoteli është rikonstruktuar më 1 Tetor 2014 dhe është përshtatur për ti shërbyer Bizneseve dhe familjareve gjatë periudhave të ndryshme të vitit. Hoteli është i përshtatshëm për evente të ndryshme duke ofruar shërbimin UNIK që na karakterizon së bashku me ambjentet brenda dh...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. "Pavarësia" Plazhi Apollonia, Durrës,
  • Durres, Shqipëri
  • Tel: +355 57 85 4111
  • Mobile: +355 69 20 98 222
Profili i Kompanisë
Tirane, Durres, Shqipëri 21-01-2019 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Turizem
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-01-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Vila Verde Hotels Group deshiron te punesoje: Menaxher/e Hoteleri per hotelet ne Tirane dhe Durres.

Detyrat

- Menaxhimi i stafit, ndarja dhe ndjekja e detyrave.
- Mbajtjen e marredhenies se vazhdueshme me klientin.
- Kujdeset per marredhenien financiare me klientin.
- Vendos objektiva individuale ne perputhje me ato te ekipit te shitjes.
- Të kuptojë nevojat e klientëve të interesuar dhe të përpiqet me dedikim për t’i kënaqur ata duke i takuar dhe informuar, ne menyre qe te plotësojnë kërkesat e tyre.
- Të mbajë kontakte me klientët e interesuar dhe të jetë krijues në mënyrat për të rritur klientelën.
- Te ndjeke marredheniet me furnitoret.

Kualifikimet

- Te kete eksperience ne kete profil minimalisht 2 vjet.
- Te jete nje person energjik dhe bashkepunues.
- Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi dhe organizim të shkëlqyer.

Shënime

Te interesuarit te dergojne CV e tyre me foto ne emailin: manager@vilaverde.al
Per me shume informacion mund te telefononi edhe tek nr. 0692308111


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë