324 Punë aktive

94413 Punëkërkues

5745 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
GoodieWeb

Qellimi i shoqerise eshte:

 • furnizimi, ofrimi dhe promovimi i sherbimeve te marketingut dixhital me vlere teknologjike te larte; tregtimin e produkteve hardware dhe software;
 • kryerjen e sherbimeve te konsulences dhe organizimit tregtar te subjekteve tregtare, apo dhe konsulences teknologjike per implementimin e sistemeve telematike dhe informatike ne "sektoret e informatikes dhe tregtise;
 • t...

  INFORMACIONE KONTAKTI

  • Bulevardi Gjergj Fishta, Pallati TeknoProjekt, Kulla III, Ap.9, Tiranë
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
  Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 03-01-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Dizajner
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
400 EURO
Data e përfundimit
03-01-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Goodie Web Group - leader company in digital marketing with headquarters in Bologna and Barcelona operates in Italy, Spain, UK, France, Germany. For our new office in Tirana we are looking for a graphic designer.

DetyratKualifikimet

The perfect candidate should have:

- previous experience with graphic design softwares (web design experience is a plus).
- fluent Italian or English (both languages is even better).
- good communication and team work oriented.

Shënime

What we offer:

- monthly salary of 400 euros
- training in our office in Bologna or Barcelona
- professional growth in a dynamic work environment

If interested, send your Curriculum Vitae to recruitment@goodiewebgroup.com and specify the email subject as “Graphic Designer”.

Fotografi
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

help.jobs.help_to_apply_title


help.jobs.help_to_apply_descKategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë