324 Punë aktive

94413 Punëkërkues

5745 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
GoodieWeb

Qellimi i shoqerise eshte:

 • furnizimi, ofrimi dhe promovimi i sherbimeve te marketingut dixhital me vlere teknologjike te larte; tregtimin e produkteve hardware dhe software;
 • kryerjen e sherbimeve te konsulences dhe organizimit tregtar te subjekteve tregtare, apo dhe konsulences teknologjike per implementimin e sistemeve telematike dhe informatike ne "sektoret e informatikes dhe tregtise;
 • t...

  INFORMACIONE KONTAKTI

  • Bulevardi Gjergj Fishta, Pallati TeknoProjekt, Kulla III, Ap.9, Tiranë
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
  Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 03-01-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
400 EURO
Data e përfundimit
03-01-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Goodie Web Group - kompani lider ne fushen e digital marketing, operon aktualisht ne shtete te ndryshme si Italia, Spanja, Anglia, Franca, Gjermania. Me pikat qendrore ne Bologna dhe Barcelone, tashme eshte prezente edhe ne Tirane.

Detyrat

Kerkojme:

Persona me njohuri te shkelqyera te gjuhes spanjolle, per t’u bere pjese e zyres tone ne Tirane. Te perzgjedhurit do te merren me dergesen e newsletter, monetizimin e database e-mail dhe me komunikimin nepermjet Skype me agjensi digital marketing.

Shënime

Cfare ofrojme:

- rroge baze 400 euro + deri ne 300 euro bonus ne baze te performances
- mundesi trajnimi ne nje nga pikat e kompanise ne Bologna ose Barcelone
- rritje profesionale ne nje ambient pune dinamik

Te interesuarit mund te dergojne Curriculum Vitae ne recruitment@goodiewebgroup.com duke vendosur si subjekt “Digital Marketing Specialist (Spanish)”.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

help.jobs.help_to_apply_title


help.jobs.help_to_apply_descKategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë