324 Punë aktive

94413 Punëkërkues

5745 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Geci shpk- Tirana International Hotel

Tirana International Hotel & Conference Center is located in Tirana City Center; next to Tirana Municipality, Ministry of Economy, Ministry of Transport, Ministry of Agriculture, Ministry of Justice, Ministry of Defense, Bank of Albania, National Museum, Opera House and Art Gallery. Meanwhile, several Embassies and business institutions are within a walking distance. Accommodation in one of our 168 rooms and suites is a unique e...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Sheshi Skenderbej
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +35542234185
  • Mobile: +355674000330
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 03-01-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-01-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Tirana International Hotel & Conference Centre

Njoftim per vende Vakant

Tirana International Hotel & Conference Center, kerkon te punesoje personel ne pozicionin e meposhtme:

Teknik i Sistemeve Audio & Video dhe sistemeve te perkthimit.

Kandidatët duhet të plotësojnë këto kritere:
- Te njohin mire instalimin e pajisjeve profesionale te fonise dhe Videotransmetimit.
- Te njohe sistemet e perkthimiit simultan
- Te kete njohuri shume te mira te programeve kompiuterike dhe lidhjeve PC - projektor.
- Të kenë deshmi te shkolles profesionale ne kete fushe apo kurse profesionale.
- Të njohin shumë mirë gjuhën angleze dhe italiane .
- Të kenë të paktën 5 vjet experience si teknik per instalimin e ketyre sistemeve.
- Të kenë aftësi shumë të mira komunikuese,
- Të kenë njohuri të mira të programeve bazë kompjuterike si edhe internetit.
- Të kenë prezencë të mirë.

Detyrat

Të gjitha kriteret e mësipërme duhet të jenë të shoqëruara me referencat përkatëse me numra kontakti.
Per aplikime kontaktoni
Scanderbeg Square, 8, Tirana, Albania
Tel. +355 4 223 41 85
Fax. +355 4 223 25 21

executive@hoteltirana.com.al
www.tiranainternational.com


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

help.jobs.help_to_apply_title


help.jobs.help_to_apply_descKategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë