324 Punë aktive

94413 Punëkërkues

5745 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Segafredo Lounge Bar

Segafredo gjithmone ka besuar qe te sherbesh kafen me te shijshme do te thote te vulosesh ekspertizen dhe aromen me te mire te kokrres se kafese nen firmen e Segafredo Zanettit. Ishte kjo fryme qe beri qe ne vitin 2005 te niste aktivitetin si Distributor i Autorizuar i Segafredo Zanetti ne Shqiperi kompania “Klar” shpk duke u bere sot nje nder kompanite lider ne tregun Shqipetar.

Misioni i Segafredo eshte te ofroje sher...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr, Budi Pallati Fasked, Kati 2, Ap. 2/1
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +3554 2 378 878
  • Mobile: +355696020704/0694092445
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 03-01-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-01-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania KLAR shpk distributori kryesor i Segafredo kërkon të punësojë një Drejtuese në Departamentintin e Shitjeve dhe Marketingut.për sektorin Kapsulë.

Detyrat

Kryen funksionet e poshtëshënuara:

- Eshtë përgjegjëse për mbarëvajtjen e departamenteve të Marketingut & Shitjes për sektorin KAPSULE
- Eshtë përgjegjëse për kontrollin e raportimit ditor të Departamentit të Shitjeve.
- Të sigurohet që ekipi i shitjes të ketë burimet e nevojshme për të kryer punën sipas planit.
- Eshtë përgjegjëse për analizim dhe vlerësimin e propozimit nga menaxheret e shitjes për kërkesat e Klienteve të rinj të mundshëm.
- Të formuloj politika dhe procedura të shitjes.
- Të zhvillojë ide dhe materiale promovuese.
- Të hartojë planin mujor, gjashtë mujore dhe vjetor të shitjes.
- Monitoron procesin e shpërndarjes së kontakteve dhe update-imin në lidhje me takimet dhe informacionin në databaze.
- Monitoron takimet ditore dhe lëvizjet e Menaxherëve të Shitjes në mënyrë që të evitohen vizita në të njëjtën kompani nga dy Menaxhere të ndryshëm brenda një dite.
- Vlerëson produktivitetin mujor të Menaxherëve të shitjes (Kapsule) në bazë të update-imeve në databaze të takimeve ditore dhe Raporton për performancën e tyre te Drejtori Ekzekutiv.
- Detyra të tjera që mund t’i caktohen nga Drejtori Ekzekutiv.
- Përgatit dokumentacione sipas kërkesave të Drejtorit Ekzekutiv.
- Të vendosë objektivat e shitjes individuale me ekipin e shitjes (si përshmbull targetin e stafit)
- Përgjegjëse për zhvillimin e tregut.

Eshtë përgjegjëse për përcaktimin e qartë të afateve për çdo detyrë/koordinim të ndërmarrë dhe çdo detyrë të caktuar dhe ndjekjen për finalizimin e tyre sipas afateve të përcaktuara Eshtë përgjegjëse për Strategji Marketing dhe Shitje për sektorin Kapsulë.

Kualifikimet

- Arsimi i lartë në Degën e Menaxhim / Marketing
- Eksperiencë në fusha të ngjashme minimalisht 5 vite.
- Preferohen kandidatët që kanë kryer arsimim jashtë shtetit.
- Duhet të kenë patentë të klasit B
- Te zoterojë gjuhët e huaja Anglisht/Italisht

Shënime

Preferohet që CV të jetë me fotografi të bashkangjitur.

Vetëm Kandidatet e përzgjedhura do të kontaktohen.

Ju lutem aplikoni në adresës tonë: burimenjerezore@klar.al

Suksese!Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

help.jobs.help_to_apply_title


help.jobs.help_to_apply_descKategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë