324 Punë aktive

94413 Punëkërkues

5745 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
ABS shpk

ABS provides advanced ICT solutions and support for businesses, governmental agencies and NGO organizations. The solutions give to the customers the access to the modern ICT tools and help them boost their business effectiveness and efficiency. The support services give them the guarantee of smooth operation of the ICT systems installed. No matter what industry you are in, ABS will take on any ICT challenge.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 03-01-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-01-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Inxhinier për sisteme mekanike-elektrike-mekatronike

Detyrat

Instalime dhe mirëmbajte të sistemeve elektrike dhe të trajtimit të ajrit kryesisht ne data-centers.

Kualifikimet

- Mbi 2 vite pune eksperience.
- Te ketë patentë për drejtim automjeti.
- Të jetë i diplomuar me titullin "Inxhinier".

Shënime

Dergoni CV-ne tuaj me fotografi ne adresen email: abs@abs-al.com


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

help.jobs.help_to_apply_title


help.jobs.help_to_apply_descKategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë