324 Punë aktive

94414 Punëkërkues

5745 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Abissnet Sh.A.

ABISSNET është kompania e dytë më e madhe në vend që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit. Abissnet ofron disa shërbime, internet, telefoni, hosting, domain, etj. Abissnet mbulon 90% të territorit të Shqipërisë. Pranë jush duke garantuar cilësi maksimale të shërbimit. Në një kohë ku telekomunikacioni është bërë domosdoshmëri e pashmangshme e përditshmërisë, është prioriteti i tyre t’u përgjigjen nevojave tuaja...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr.Ismail Qemali. pallati Abissnet
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 308323 ext 223
  • Mobile: 06606603
Profili i Kompanisë
Lushnje, Shqipëri 02-01-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-01-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Abissnet per fuqizimin e personelit dhe zhvillimin e njesive kerkon te punesoje Specialist Shitjesh prane Dyqanit Abissnet ne qytetin e Lushnjes.

Detyrat

1-Menaxhon dhe inicion aksione te shitjeve direkte.
2-Menaxhon dhe miremban marredheniet me llogarite e klienteve.
3-Zhvillon zgjidhje te personalizuara per kliente te ndryshem.
4-Pret klientet dhe i jep zgjidhje problemeve te tyre.
5-Kryen arketimet e klienteve per rinovimet e kontratave.
6-Realizon shitje dhe sjell kliente te rinj.

Kualifikimet

1-Te kete perfunduar arsimin e larte, preferohet Ekonomik Menaxhim.
2-Te kete aftesi te shkelqyera komunikimi.
3-Te njohe shkelqyeshem gjuhen angleze.
4-Eksperience ne nje kompani te ngjashme ose ne kompani reklamash.
5-Person energjik dhe me iniciative.

Shënime

Te interesuarit te dergojne CV-te e tyre prane adreses se zyrave tona:E-mail: b.njerezore@abissnet.al 

Rruga: "Ismail Qemali", Pallati Abissnet, Tirane.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

help.jobs.help_to_apply_title


help.jobs.help_to_apply_descKategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë