356 Punë aktive

94297 Punëkërkues

5739 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
I2K - Informtaion to Knowledge Sh.p.k

http://i2k.al/sito/albanese/azienda.html

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 02-01-2019 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-01-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Jemi në kërkim të 8 kandidateve “Punojes Organizativ”

Detyrat

Detyrat

•Programimi, organizimi dhe raportimi i aktiviteteve mjekësore, trajnuese dhe teknike (vizita mjekësore, kurse trajnimi, këshillim me klientët)
•F.Perpunimin e të dhënave (Data – Entry) dhe ngarkimi i dosjeve në sistemet tona të menaxhimit (MedWork për pjesën operative dhe Alyante për pjesën e kontabilitetit administrativ)
•G. Gjenerimi i raporteve mujore dhe analizës së performancës

Kualifikimet

Kualifikimet / Kërkesat

•Aftësi organizative / përvojë të mëparshme si sekretare në aktivitete komplekse.
•B. Njohuri të shkëlqyeshme të mjeteve informatike - Zyra
•C. Njohuri të shkëlqyeshme të gjuhës italiane të shkruar dhe të folur
•D. Niveli i arsimimit - i domosdoshëm dhe i nënshtruar ndaj karakteristikat e mësipërme

Shënime

Kontrata e punes pa afat dhe paga shume e kenaqeshme.

Dergoni CV tuaj ne adresen e emailit : elona.guri@i2k.al


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

help.jobs.help_to_apply_title


help.jobs.help_to_apply_descKategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë