324 Punë aktive

94414 Punëkërkues

5745 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
I2K - Informtaion to Knowledge Sh.p.k

http://i2k.al/sito/albanese/azienda.html

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 02-01-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-01-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Jemi në kërkim të 2 kandidatëve “Punojes Administrativ”

Detyrat

Detyrat
•D. Regjistrimi i faturave aktive dhe pasive në sistemin e menaxhimit ALYANTE ose i ngjashem.
•Dh. Përpilimi i të dhënave të konsumatorëve dhe furnizuesve
•E. Rikuperimin e kredisë nëpërmjet një procedure të standardizuar të menaxhimit

Kualifikimet

Kualifikimet / Kërkesat

•Njohuri të shkëlqyeshme të standardeve kontabël italiane dhe evropiane (SNK / SNRF);
•Njohuri të mira të italishtes
•C. Aftësi të mira / të shkëlqyera kompjuterike
•Ç. Niveli i arsimit është subjekt i njohjes së parimeve italiane të kontabilitetit

Shënime

Kontrata e punes pa afat dhe paga shume e kenaqeshme.


Dergoni CV tuaj ne adresen e emailit : elona.guri@i2k.al
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

help.jobs.help_to_apply_title


help.jobs.help_to_apply_descKategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë