324 Punë aktive

94413 Punëkërkues

5745 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Neptun shpk

 

“Neptun”, është kompania udhëheqëse në shitjen e produkteve elektronike në Shqipëri. Operon në një biznes ndërkombëtar në 4 vende të Ballkanit Perëndimor. Hyn në treg me anë të formateve moderne të shitjeve, duke iu ofruar konsumatorëve një gamë produktesh e shërbimesh të plota e gjithë përfshirëse.

Shtyllat më të forta ku mbështet strategjia e Neptun janë :...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Qendra Tregtare Univers, Autostrada Tirane-Durres, Km 6, Tirane, Albania
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 42 2380 002
  • Mobile: 066
Profili i Kompanisë
Fier , Shqipëri 20-12-2018 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-12-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Balfin Group është një ndër grupet private investuese më të mëdha në Shqipëri dhe rajon, i pranishëm me aktivitete për zhvillimin e pasurive të paluajtshme, shitjet me pakicë, ofrimin e shërbimeve dhe manaxhimin e hapësirave tregtare apo industriale, telekomunikacion, industria minerare, financime dhe programe besimi për konsumatorët.
Neptun shpk është pjesë e Balfin Group e specializuar në tregëtimin e pajisjeve Elektroshtëpiake.

Pozicioni: Kasiere
Departmenti: Financë
Vendodhja: Neptun Fier VIVA

Përmbledhja e Pozicionit: Një kasier është përgjegjës për menaxhimin e përditshëm të sektorit të tij/saj në përputhje me politikat e përgjithshme të kompanisë.

Detyra dhe Përgjegjësi:
•Komunikimi dhe shërbimi me klientët;
•Skanimi i cdo produkti;
•Kalimi dhe kontrolli i cdo produkti që kalon mbi kasë;
•Komunikimi i cmimit tek klienti;
•Marrja e parave nga klientet dhe numërimi i tyre;
•Printimi i faturës;
•Mbyllja e kasës në fund të turnit dhe dorëzimi i parave tek llogaritari/kryearkëtari;
•Informimi i financës në rast problemesh me produktet dhe cmimet e tyre;
•Përgjegjësia për mirëmbajtjën e sektorit të tij/saj;

Kërkesat:
•Edukimi: Diplomë e Shkollës së Mesme, (Diploma Universitare përbën avantazh);
•Eksperiencat e punës: Minimum 2 vjet përvojë pune në shitje me pakicë ose në pozicione të ngjashme;
•Kualifikime të tjera:
-Njohuri shumë të mira të gjuhës angleze (me shkrim dhe verbale);
-I aftë për të punuar në grup;
-Energjik dhe të pëlqejë punën me marëdhënie me klientin;
-I sjellshëm dhe me vetëbesim;
-I gatshëm për të punuar nën presion dhe në situata sfiduese;
-Njohja e programeve Financiare perben avantazh

Kushtet e punës: Grupi Balfin ofron një paketë benefitesh tërheqëse, duke përfshirë një pagë të drejtë të bazuar në merita dhe vlerësimin e performancës.

Mënyra e aplikimit*: Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë aplikimet e tyre me e-mail në adresën tonë elektronike hr@neptun.al

Afati i dorëzimit: 20.12.2018

*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për “Mbrojtjen e të Dhënave Personale”.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

help.jobs.help_to_apply_title


help.jobs.help_to_apply_descKategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë