324 Punë aktive

94413 Punëkërkues

5745 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Infosoft Office

InfoSoft Office, ka lindur në 1996. Si pjesë e InfoSoft Group, është specializuar në plotësimin e nevojave me materiale kancelarie, me produkte kartolerie si dhe me konsumabla printimi për çdo segment të tregut. Si një lider me eksperiencë 20 vjeçare, në sajë të përkushtimit dhe profesionalizmit, përpiqet të lehtësojmë dhe të bëjmë më komode punën tuaj të përditshme në zyrë: duke organizuar me estetikë tavolinën tuaj; duke ju ndihm...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada TR-DR km 8, Kashar, Tirana
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 2 251 183
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 02-01-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim shitjeve
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-01-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Infosoft Office sh.p.k, lider ne tregtimin e artikujve kancelarike per zyra, kerkon kandidate me eksperience dhe te kualifikuar per postin Menaxher Shitje.

Kandidatet duhet e plotesojne kriteret e meposhtme:

Te kete perfunduar Arsimin e larte (perparesi ka dega Inxhinieri Elektronike, informatike etj.)
Te kete experience te ngjashme mbi 3 vjet.
Te kete aftesi shume te mira negociuese.
Te kete aftesi shume te mira analizuese dhe interpretuese te performances te shitjeve, objektivave qe duhen realizuar dhe tendences se tregut.
Te kete pervetesuar Gjuhen Angleze.
Te kete aftesi shume te mira bashkepunuese dhe te krijoje marredhenie te shpeja dhe korrekte me klientet.
Te kete njohuri ne pergatitjen e raporteve dhe te propozimeve.
Te zoteroje Leje Drejtimi, klasi B.

Te interesuarit te dergojne CV dhe Leter Motivimi ne adresen hr@infosoftoffice.al
Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret e mesiperme do te perzgjidhen per fazen e intervistes.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

help.jobs.help_to_apply_title


help.jobs.help_to_apply_descKategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë