324 Punë aktive

94413 Punëkërkues

5745 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
ep & partners consultancy shpk

ep & partners consultancy është një bashkëpunim Shqipëtar dhe Hollandez, i cili sjell praktikat më të mira Hollandeze në trajtimin e burimeve njerëzore, trajnimeve dhe të menaxhimit financiar, praktika të provuara më parë si më të sukseshmet nga kompanitë më të mëdha në botë, të cilat operojnë në shumë tregje.

Këto praktika kanë rezultuar shumë të suksesshme në vendet në zhvillim, sidomos në Rusi dhe ish Republikat...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Zona e Liqenit Artificial Capital Shopping Center Pallati "Syri i Liqenit", Kati 2, Apt 9, Tirane.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 067 202 35 31
  • Mobile: 067 202 35 31
Profili i Kompanisë
Vlore, Shqipëri 01-01-2019 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-01-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

EPPC Albania on behalf of its client, one of the biggest financial institutions in Albania, is currently recruiting a Branch Business Coordinator (Vlorë).

Detyrat

•Ensure branch targets, are achieved and exceeded;
•Ensure the best customer experience and creating loyal customers with the company;
•Identify manners and channels to increase sales and revenues for the branch;
•Develop and maintain relationship with our partners locally and identify potential business contracts;
•Manage and monitor the working schedule and employee attendance according to rush hours and business needs;
•Train and monitor the performance of new hired employee, according to the procedures and training schedules in force;
•Communicate proactively with clients to identify their needs and eligibility of granting the funds;
•Maintain high levels of confidentiality and conduct conversations in a professional manner.

Kualifikimet

•Graduated in Business, Finance, or related degrees;
•At least 1 year of experience in financing institution or similar position would be considered an advantage;
•Proficient computer skills and English language;
•Resident in Vlora;
•Good communication and management skills.

Facts & Figures:

Position: Branch Business Coordinator
Location: Vlorë
Contract: According to the Labor Code
To apply until: 15.11.2018

Shënime

How to apply:

To apply for this opportunity, please send your CV and supporting document, mentioning the position that you are applying for, to:
recruitments@eppc.al
You will be contacted by eppc only if your CV & support documents will be qualified by our evaluation team.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

help.jobs.help_to_apply_title


help.jobs.help_to_apply_descKategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë