324 Punë aktive

94413 Punëkërkues

5745 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Domus Estate Services

Des Real Estate eshte rrjeti Ballkanik i pasurive te patundshme ne 4 shtete: Shqiperi- Kosove- Maqedoni- Mali i Zi. Kompania Des sh.p.k e bazuar ne Tirane eshte sistem franchise, bokerat qe blejne licencen jane duke u vendosur ne Tirane dhe ne qyete te tjera te Shqiperise e te vendeve te tjera.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Ismail Qemali,Ish Blloku, Pallati Abissnet, Kati 0
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 02-01-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-01-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Agjencia imobiljare "Des Real Estate" ofron vend pune "AGJENT pronash".

Kualifikimet

Kandidati duhet te plotesoje keto kushte:

1. Te jete person i ndershem dhe me me integritet.
2. Te kete perfunduar minimalisht studimet e shkolles se mesme.
3. Te jete i gatshem per te mesuar gjera te reja.
4. Te kete ambicie dhe te luftoje per t'i realizuar.
5. Te jete i vetemotivuar per arritjen e rezultateve te larta.
6. Te kete aftesi komunikuese dhe te punuarit vetem dhe ne grup.
7. Eksperienca ne kete fushe perben avantazh.
8. Njohja e nje gjuhe te huaj si anglisht ose italisht gjithashtu perben avantazh.

Shënime

Te interesuarit jane te lutur te dergojne C.V. e tyre ne adresen e email-it: briko@abissnet.al ose te kontaktojne ne numrin e telefonit: +355694083999

*Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen per interviste.
Cdo aplikim apo informacion do te trajtohet ne konfidencialitet te plote.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

help.jobs.help_to_apply_title


help.jobs.help_to_apply_descKategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë