324 Punë aktive

94413 Punëkërkues

5745 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Secrets of Nature

Tregeti vajra bimor dhe nenproduktet e tyre, produkte farmaceutike dhe kozmetike me pakice, tregeti dhe prodhim produkte mjeksore me origjine bimore, pergatitje, tregetim dhe amballazhim produktesh kozmetike dhe mjekesore, farmaci me pakice dhe pajisje mjeksore per njerez.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Njesia Bashkiake nr.5, Rruga Muhamet Gjollesha, Sheshi Willson, Godina 0, Hyrja 8, Kati 1, Ap.55
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-12-2018 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-12-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Secrets of Nature shpk është një kompani e cila ështe e fokusuar në jetë të shëndetëshme dhe bukuri.
Produktet kozmetike që prodhojmë janë produkte natyrale artizanale.
Produktet e tjera janë përzgjedhur për të qënë një kombinim ndërmjet cilësisë dhe natyrales.
Shëndeti dhe Bukuria e klientëve tanë kanë përparësi ndaj zgjidhjeve të shpejta, me të cilat janë mësuar njerëzit.
Kjo është bota e Sekreteve të Natyrës.

 • Nëse të pëlqen përkujdesja për shëndetin dhe bukurinë.
 • Nëse nuk lodhesh kur të thonë jo.
 • Nëse je e etur për të mësuar sa më shumë për produktet që shet.
 • Nëse nuk je dakord të gënjesh për të shitur.
 • Nëse vetë organizon punën tënde.
 • Nëse punon me objektiva ditor/javor/mujor.
 • Bashkoju ekipit tonë.

Detyrat

 • Viziton pika potencialisht të interesuara për produktet e firmës, bën përshkrimin e produkteve dhe oferatave të ndryshme.
 • Viziton dhe këshillon pikat që aktualisht ofrojnë produktet e firmës për përzgjedhjen e produkteve.
 • Merr porositë / bën shitje direkte të produkteve.
 • Bën plan vizitash te pikat potenciale dhe ato aktuale
 • Përgatit raporte të thjeshta rreth vizitave të kryera sipas formateve të kërkuara.
 • Mban kontakte dhe sqaron klientët në lidhje me kërkesat e tyre.
 • Prezanton dhe orienton saktë për produktet që kompania ofron për klientët sipas nevojave të tyre.
 • Regjistron të dhënat për porositë dhe shitjet.
 • Gjen klientë të rinj.
 • Përmbush planin e shitjeve.

Kualifikimet

 • Të ketë një qëndrim pozitiv.
 • Të ketë aftësi organizimi, planifikimi dhe zgjidhje problemi.
 • Aftësi të mira komunikimi dhe prezantimi të produkteve.
 • Aftësi për të punuar në grup, si dhe aftësi për të marrë përgjegjësi.
 • Të ketë integritet.
 • Të ketë aftësi të larta prezantuese dhe bindëse.
 • Të jetë e aftë të zgjidhë problemet personalisht.
 • Të ketë leje drejtimi automjeti, tipi B.
 • Eksperiencë e mëparshme të paktën 2 vjeçare në shitjen e produkteve kozmetikë apo në shitjet e drejtpërdrejta.

Në javën e parë të punës do të bëhet një trajnim për produktet dhe nëse nuk kalohet testimi i njohjes së produkteve nuk do të vazhdojë punën.

Shënime

Personat e interesuar të dërgojnë CV-në e tyre te adresa hr@xhaferaj.com


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

help.jobs.help_to_apply_title


help.jobs.help_to_apply_descKategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë