324 Punë aktive

94413 Punëkërkues

5745 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV

Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:

BDS Service

DSwiss is one of Europe’s leading financial institutions specializing in Forex/CFD trading. The idea of BDSwiss was born in Kilchberg close to Zurich, Switzerland in 2011 where one of the founders was living. The business was established back in 2012 and has since then been providing online trading services to almost a million clients worldwide. We pride ourselves in providing the best possible trading conditions, state of the art...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Godina ALPAS. Bulevardi Gjergj Fishta ( Hilton Garden In)
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 069 99 66 021
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 24-12-2018 edhe 8 ditë

Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
Data e përfundimit
24-12-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

BDSwiss- Forex Trading Platform. Supporto Clienti

Detyrat

Il/la candidato/a avrà le seguenti responsabilità:
• Interfaccia verso i provider esterni per la risoluzione delle problematiche e gestione delle richieste.
• gestione delle chiamate in bound.
• assistenza clienti multicanali su tematiche di banking online/trading.
• supporto tecnico sulla piattaforma di utilizzo per trading online.
• supporto ai clienti nella gestione delle FAQ

Kualifikimet

Candidato ideale Il/la candidato/a avrà i seguenti requisiti:
• Buone conoscenze dei sistemi di comunicazione online. Chat, skype, email • Ottime doti organizzative e di comunicazione.
• Lingue: Ottimo italiano e inglese sia parlato e scritto.
• Capacita di lavorare in squadra.

• Esperienza pregressa nel customer care nei seguenti settori: trading online, media, internet.

Shënime

help.jobs.help_to_apply_title

help.jobs.help_to_apply_desc

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë