324 Punë aktive

94413 Punëkërkues

5745 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
duapune.com

Duapune.com është portal lider që operon në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, me mbi 10 vite përvojë në tregun e punësimit. Qindra kompani dhe mijëra punëkërkues kanë besuar tek ne për shumë vite në të qënit një burim me vlerë si komunitet, në ofrimin e shpejtë të shërbimit dhe plotësimit të vendeve të punës për kompanitë nga aplikantët e databazës tonë të pasur.

Përveç portalit tonë, ne ju vijmë në ndihmë dhe kompanive bashkë...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Luigj Gurakuqi, shkalla 4, kati 2, ap.8
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
22-12-2018 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Apliko direkt tek kompania

Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-12-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Multinational company, with history in production and commercialization of innovative products developed to help the farmers maximize their businesses, is currently entering the market in Albania. For starting our business here, we are currently looking to hire

Agronomist for Product Manager who will form our local commercial team.

Detyrat

Responsibilities of the job:


- Specific activities promoting and selling the products of the company's portfolio to farmers in the designated area;
- Providing consultancy to the farmers, in order to promote the best and most modern practices to the clients of the company;
- Understanding customer business and proposing solutions tailored to their needs;
- Market and competition analyzes of the area;
- Proposal of technical solutions appropriate to the meteorological and pedological conditions in the adjacent area;
- Preparing, creating and assisting in market studies analysis;
- Proposing ideas for development in the market in terms of products;

Kualifikimet

Profile of the candidate:

- Higher agricultural studies preferably completed with a bachelor's degree;
- Commercial experience in agribusiness an average of 5 years;
- Very good technical knowledge of agriculture technology and of the local agriculture industry ;
- Analytical skills / good with numbers;
- Organization skills;
- Communication skills;
- Autonomy and problem solving abilities;
- Ability to express ideas verbally and in writing, in a clear, concise and professional manner ;
- Foreign languages: English is a must, French is an advantage;
- Driving license older than 1 year is mandatory;
- Attitude: open-minded, curious, positive, creative, enthusiastic, dynamic and energetic, entrepreneur;Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

help.jobs.help_to_apply_title


help.jobs.help_to_apply_descKategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë