356 Punë aktive

94295 Punëkërkues

5739 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Webidoo Balkans

Webidoo, nis aktivitetin e saj në Shqipëri nga Janari 2018. Një skuadër entuziaste, me pasion për teknologjine dhe me aftësi të theksuara profesionale është gjithmonë e gatshme për të ndërtuar platforma dhe strategji digjitale. Digjitalizimi i biznesit shqiptar është prioriteti i vetëm i webidoo.al. Webidoo është e pranishme në Itali, Spanjë, Zvicër, Poloni dhe Rumanisë së shpejti do të zgjerohet në Greqi dhe në Amerikën Lat...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Abdi Toptani ,Torre Drin , Kati 14
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355699732403
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 14-12-2018 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim shitjeve
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-12-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Agjensia ndërkombëtare e marketingut digjital, Webidoo Balkans, është në kërkim të Menaxhereve & Agjenteve te shitjeve.

Kualifikimet

Kandidatët duhet të plotësojnë kushtet e mëposhtme:

1. Të jenë të shkathët, të përgjegjshëm, të kenë aftësi të mira komunikimi dhe bindëse.
2. Eksperiencë e mëparshme dhe njohuri në botën digjitale.

Per te aplikuar dergoni nje email ne ardit.cuni@webidoo.al duke bashkangjitur dhe CV tuaj.

Fotografi
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

help.jobs.help_to_apply_title


help.jobs.help_to_apply_descKategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë