353 Punë aktive

93445 Punëkërkues

5686 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
BMW Albania

Official BMW and MINI Importer in Albania.

Awarded a five star facilities rating from BMW AG

Products
BMW new cars
MINI new cars
BMW certified service
MINI certified service
Original BMW parts
Original MINI parts

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane Durres km 2, Mezez, Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 240 7404
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-12-2018 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-12-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

H.L Group BMW, importues eksluziv i markave BMW dhe MINI ne shqiperi ofron pozicionin Financier/e.

Detyrat

- Monitoron dhe analizon treguesit financiar te kompanise
- Dokumenton te gjitha transaksionet financiare
- Miremban te dhenat financiare
- Analizon dhe sugjeron ndryshime ne politika dhe procedura te kompanise
- Pergatit raporte te ndryshme financiare
- Detyra te ndryshme te kerkuara ne departamentin e finances.

Kualifikimet

Kandidati i suksesshëm duhet të ketë kualifikimet e mëposhtme:
- Diplomë Universitare per degen Finance
- Të ketë aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe prezantimi
- Aftësi shumë të mira organizative
- Aftësi shumë të mira komunikimi dhe analizimi
- Të jetë pjestar i mire grupi
- Njohuri te shkelqyer të gjuhës angleze.
- Njohuri shume te mire te Microsoft NAV- Nivel i avancuar per paketen MS Office (Vecanërisht, Word, Excel, Outlook).

Shënime

Si te aplikoni:Ju lutem dergoni te gjithe informacionin e kerkuar per pozicionin "Financier/e" ne adresen e email: hr@bmw.com.al

H.L.Group Ltd
Importues Eksluziv i BMW & MINI në Shqipëri
Autostrada Tiranë – Durrës,km 2Mëzez, Tirane 
Tel : +355 42 356 526
www.bmw.com.al


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë