353 Punë aktive

93445 Punëkërkues

5686 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
BMW Albania

Official BMW and MINI Importer in Albania.

Awarded a five star facilities rating from BMW AG

Products
BMW new cars
MINI new cars
BMW certified service
MINI certified service
Original BMW parts
Original MINI parts

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane Durres km 2, Mezez, Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 240 7404
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-12-2018 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Informatike ekonomike
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-12-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

H.L Group BMW, importues i BMW dhe MINI ne shqiperi ofron pozicionin e specialist IT.

Kualifikimet

Kandidati i suksesshëm duhet të ketë kualifikimet e mëposhtme:

- Diplomë universitare ne shkenca kompjuterike
- Njohuri baze mbi programet ekonomike te perdorura perben avantazh (MICROSOFT NAV Etj).
- Aftësi shumë të mira organizative.
- Aftësi shumë të mira supervizimi.
- Aftësi shumë të mira komunikimi, analizimi dhe manaxhimi.
- Të jetë pjestar i mire grupi.
- Njohuri shumë të mira të gjuhës angleze.

Shënime

Si te aplikoni:Ju lutem dergoni te gjithe informacionin e kerkuar per pozicionin "Specialist IT" ne adresen e email: hr@bmw.com.al

---------------------------------------------------------------
H.L.Group Ltd Importues Eksluziv i BMW & MINI në ShqipëriAutostrada Tiranë – Durrës, km 2, Mëzez, Tirane Tel: +355 42 356 526

www.bmw.com.al
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë