347 Punë aktive

93508 Punëkërkues

5692 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Hari Lena Group

Hari Lena Group is a group of companies which offers a huge variety of products such as beverages, food, snacks, cars, detergents and many others not only to Albanian market but also others.

I has first started in 1991 as a distribution company and then has gradually expanded into several fields such as manufacturing or the automotive industry.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane - Durres, Km.2 Mezez
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +35587524465
  • Mobile: +355692067020
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-12-2018 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-12-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Hari Lena GROUP është një kompani distribucioni me eksperiencë 20 vjeçare në distribuimin e produkteve te ndryshme si: produktet ushqimore, detergjente, pijeve energjike etj, duke permendur produktet sot lider te saj, Uji Trebeshina dhe Kripa Rosa, Marina e Niky si edhe nje sere produktesh te tjera deri ne 250 te tilla
Kompania shpall vakant pozicionin: Financier/e

Detyrat

Detyrat kryesore te pozicionit jane:
-Mbajtja, kontrolli dhe rakordimi i dokumentacionit financiar te kompanise sipas legjislacionit ne fuqi (Fatura, arka, banka, listepagesa).
-Deklarimet mujore te librave, sigurimet dhe tatimeve te ndryshme.
-Rakordimin e furnitoreve dhe klienteve
-Mbajtjen e marrdhenieve me Institucione te ndryshme, si QKB, Drejtoria e Tatimeve, Bankat etj
-Te pergatise Raportet Periodike Financiare, si dhe Pasqyrat Vjetore (Bilanc, PASH, Cash Flow etj)
-Te jete ne gjendje te analizoje raportet, te llogarise kostot, dhe marzhet e kompanise si dhe te jape sugjerime per nevoja te drejtimit
-Te zbatoje politikat, dhe procedurat e kompanise.

Kualifikimet

-Te jene te diplomuar ne finance ose kontabilitet.
-Te kene eksperience pune me shume se 10 vjet ne pozicionin Financier/e
-Te jene perdorues te mire te paketes MS Office dhe programit financiar Alpha. Njohja e programeve Navision, SAP etj.perben avantazh
-Te kene njohuri te gjuheve te huaja, kryesisht gjuha angleze.
-Te jene te mireorganizuar dhe te sakte.
-Te ruajne konfidencialitetin, si dhe te karakterizohen nga korrektesia dhe integriteti.

Shënime

*Kandidatët e interesuar i ftojme të dërgojnë Cv me fotografi në adresën elektronike: hr@harilenagroup.com duke specifikuar pozicionin per te cilin aplikojne.

*Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur nga dokumentacioni do të njoftohen për intervistë.
*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për “Mbrojtjen e të Dhënave Personale”.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë