353 Punë aktive

93445 Punëkërkues

5686 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Usluga

Me mbi 25 vjet eksperiencë në industri, Usluga ka vendosur reputacionin e saj duke shpërndarë produktet më të fundit me cilësinë më të lartë. Cdo produkt shkon përmes testeve rigoroze për të siguruar që vetëm cilësia dhe performanca më e mirë të dorëzohet te klientët. Inxhinierët tanë ecin në krah të teknologjisë duke siguruar që tek ju të vijnë produktet dhe dizajnet më të fundit në treg. Ne përdorim materiale të cilësisë më të la...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane Durres, km 6
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 00355692923559
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-12-2018 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Recepsionist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-12-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

AS Tirana Hotel kerkon te punesoje recepsioniste. 

Dergoni CV-ne tuaj ne adresen e email-it info@astirana.al
Paga e kenaqshme dhe e sigurte.
Per personat pa eksperience pune, AS Tirana Hotel ofron trajnim pune.
Kontakt: 0699275667
Email: info@astirana.al

Detyrat

 Të presë dhe përcjellë klientët;
 Të planifikojë dhomat sipas kërkesave të veçanta të klientit
 Të kryejë të gjitha llojet e rezevimeve
 Të kryejë të gjitha veprimet e regjistrimit (check-in)
 Të perdorë informacionin për tipet e dhomave, tarifat dhe paketat.
 Të përgatisë listën e mbërritjeve për gjithë kategoritë e klientëve
 Të përgatisë listën e statusit të dhomave
 Të bashkëpunojë me sektorë të tjerë të hotelit (housekeeping, bar, restorant, menaxhim)
 Të kryejë të gjitha veprimet në largim të klientit (ç’regjistrim/check-out)
 Të mbajë dokumentacionin dhe të regjistrojë të gjitha shpenzimet e klientit

Kualifikimet

-Te dije gjuhen angleze , gjuhet e tjera kane perparesi.
-Aftesi te mira komunikuese dhe organizative.
-Te kete aftesi te mira te te punuarit ne grup.
-Te jete fleksibile ne lidhje me orarin.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë