353 Punë aktive

93445 Punëkërkues

5686 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Profesionisti Recruitment Agency

Agjencia e Punësimit ‘’Profesionisti’’ pjesë e ‘’Çelësi Media Group ‘’, vjen në tregun Shqiptar me qëllim revolucionarizimin e tregut të punësimit. Për të arritur këtë qëllim ‘’Profesionisti’’ vjen si e para dhe e vetmja agjenci e cila mbulon të gjitha pozicionet e tregut të punës.

Profesionisti ofron për klientët zgjidhje reale për bizneset e tyre, nëpërmjet një shërbim rekrutimi profesional dhe cilësor. Ekipi i Profes...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga e Kavajes, Tirana Qendra CONDOR, Kati i 3-te Profesionisti
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 042 24 19 45
  • Mobile: 355 042235128
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-12-2018 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-12-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Zgjerimi i portofolit të klientëve të kompanisë me biznese të cilat ofrojnë produkte apo shërbime që përdorin produktet shtëpiake dhe ato për fëmijë.

Detyrat

1.Identifikon klientelën potenciale dhe tregun e pambuluar qoftë në aspektin gjeografik qoftë në aspektin e industrive përkatëse.
2.Garanton komunikimin e duhur dhe të saktë të produkteve duke nxjerrë në pah të gjitha benefitet dhe zgjidhjet që përbën për klientin.
3.Ndjek të gjithë anën ekonomike (faturimet dhe arkëtimet) të shitjeve të realizuara.
4.Përditësohet në lidhje me ndryshimet në treg, kërkësat që kanë klientët për produkte apo kategori të ndryshme produktesh dhe i komunikon ato tek drejtuesi.

Kualifikimet

•Të ketë përfunduar studimet e larta, mundësisht në profilin ekonomik.
•Të ketë jo më pak se 3 vjet përvojë të mëparshme pune në shitje kundrejt bizneseve.
•Të jetë në gjendje të përdorë programet kompjuterike.
•Të njohë gjuhët e huaja anglisht dhe italisht.
•Të ketë leje për drejtim mjeti dhe të jetë e aftë të drejtojë mjet.
•Të jetë komode me udhëtime brenda dhe jashtë vendit.

Shënime

Klienti ynë është Home Relax – Baby Home, Kompani e cila është një kompani me përvojë shumë-vjecare në treg, me tregimitn e produkteve më cilësore për familjen dhe shtëpinë. Produktet e ofruara janë: dyshekë ortopedik, çarçafë anti-alergjik, susta ortopedike, si edhe shumë aksesorë të tjerë për një shtëpi sa më relaksuese. Gjithashtu tek Home Relax-Baby Home gjenden ekluzivisht firmat më të mira italiane për produktet e fëmijëve në kategorinë Baby Home si Inglesina, Brevi, Picci, Pali dhe firma të tjera të njohura në këtë fushë.

Kompania ka në target konsumatorin fundor si dhe biznesin. Konsumatori fundor arrihet nëpërmjet Show-Room-it, grupit të arkitektëve dhe pikave rishitëse që shtrihen në të gjithë Shqipërinë. Biznesi arrihet nëpërmjet kontakteve të drejtpërdrejta me ta.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë