353 Punë aktive

93445 Punëkërkues

5686 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Daroli

Tregtimin e artikujve te ndryshem te te gjitha llojeve, me shumice dhe pakice, veprimtari private ne fushen e studimit, projektimit, supervizionit, ndertimit te linjave elektrike mbitokesore (ajrore) dhe nentokesore (kabllore) per energjine elektrike dhe telekomunikacionin, nenstacionet elektrike te TU, TM & TL, kabinat elektrike, centralet dhe hidrocentralet, rrjetet inxhinierike per porte dhe aeroporte, objekte industriale, reali...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Njesia Bashkiake Nr 5, Rruga Brigada VIII, Godina nr 1, Shkalla nr 2, Apartamenti nr 8
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-12-2018 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier mekanik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-12-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Inxhinier mekanik per repart mekanik dhe sinjalistike rrugore.

Kualifikimet

  • Te zoteroje gjuhe te huaj Italisht ose Anglisht 
  • Si dhe te zoteroje programin AutoCAD.

Ju mund te aplikoni duke derguar CV tuaj tek emaili: ardiana_toqi@yahoo.com
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë