353 Punë aktive

93445 Punëkërkues

5686 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Index Group

Prodhime reklamash, dizenjime, printime, stampime, grafike dhe të gjitha produktet e nevojshme për reklamim biznesesh në media të shtypur dhe audiovizive. Konsulencë në fushën e mediave, marketingut, reklamave etj.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-12-2018 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Dizajner
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-12-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania e reklamave Index Advertising, kerkon te punesoje Grafik Dizajn-er.

Detyrat

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Ideimi dhe krijimi i logo-ve, broshurave, katalogeve, reklamave indoor dhe outdoor si edhe materialeve të ndryshme promocionale
  • Zhvillim/Propozim kompozime grafike që i përshtaten produktit promovues
  • Bashkëpunim grafik dhe koordinim i përditshëm me kolegët
  • Raportime mbi ecurinë dhe realizimin e projekteve
  • Respektimi i deadline-ve të përcaktuara dhe aftësi për të punuar nën presion

Kualifikimet

Aftësitë e kërkuara:

  • Të jetë kreativ dhe i kujdesshëm ndaj detajeve
  • Të jetë fleksibël dhe konfident
  • Te kene aftesi te mira ne perdorimin e paketave Adobe Illustrator/Photoshop/Indesign, konvertim ne Adobe Corel Draw.
  • Të ketë njohuri në gjuhën e huaj Anglisht

Shënime

Mund te aplikoni duke derguar Cv dhe portofolin e puneve tuaja ne adresen: index@groupmail.com

Cel. : 0692063623Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë