353 Punë aktive

93445 Punëkërkues

5686 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Bushi Service

Works performed in the service Maintenance Service Parts & Additional repair Shock absorbers test Repair kit clutch complete & Releaser Brake system & Drum alignment Wheel alignment Electrics & Light switches /Relays/Control Electronics Diagnose Diesel and injection System Test & Repair Injector Gas Analyzer Lights alignment

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Asim Vokshi, Ndertesa. 45, Hyrja .2
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-12-2018 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier mekanik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-12-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Bushi SH.A operon me sukses në tregun shqiptar të pjesëve të këmbimit të automjeteve.
Bushi SH.A. disponon një Servis të specializuar dhe autorizuar nga Bosch Car Servis.

Njoftojmë që Bushi SH.A ka nisur procesin e selektimit për postin: Inxhinier Mekanik.

Detyrat

Detyrat që duhet të përmbushë:
• Menaxhon repartin qe do i vihet ne dispozicion.
• Njeh dhe zbaton rregullat e sigurimit teknik të sektorit mekanik.

Kualifikimet

• Të ketë mbaruar studimet e larta në Fakultetin e Inxhinierisë Mekanike.
• Të ketë eksperiencë pune minimumi 2-vjet.
• Të ketë aftësi organizative, planifikuese dhe analizuese.
• Të ketë liçencë për drejtim automjeti, klasi B.
• Preferohet mosha 30-45 vjeç.

Shënime

Aplikimet të dërgohen në adresën e postës elektronike: gentian.zaimi@bushi-al.com

Dosja e aplikimit duhet të përmbajë këto dokumenta:
- Curriculum Vitae
- Certifikata dhe dokumenta të tjera të cilat dëshmojnë kualifikimet e tyre.

Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur referuar informacionit nga dosja e aplikimit do të njoftohen për intervistë.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë