353 Punë aktive

93445 Punëkërkues

5686 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
KEAD

KEAD eshte nje kompani e cila ushtron aktivitetin e saj qe nga viti 1993, ne fushen e shperndarjes me shumice te veglave te punes si dhe aksesoret e ndryshem qe lidhen me to duke u bere keshtu lider ne fushen e saj. Zhvillimi i vazhdueshem i kompanise si dhe objektivat jane bazuar gjithmone ne keto faktor:

 • Kerkim I vazhdueshem i produkteve dhe teknologjive me te reja
 • Vazhdimisht ne zgjerim te games se p...

  INFORMACIONE KONTAKTI

  • RR.NAIM FRASHERI 60/2
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
  Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-12-2018 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-12-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqëria jonë, KEAD, është specializuar në tregtimin me shumicë e pakicë të materialeve te ndertimit,veglave te punes, import/export që prej vitit 1993. Kjo shoqëri është e para që ka sjellë në tregun shqiptar gamën dhe cilësinë e produkteve bashkëkohore përsa i përket materialeve te ndertimit.

Kompania KEAD kërkon të rekrutoje staf energjik dhe ambicioz për të permbushur qëllimet e saj!

Detyrat

1) Mirëmban rrjetin e klientëve ekzistues dhe identifikon klientë të rinj për KEAD
2) Realizon shitje dhe prezanton në menyrë profesionale produktet të cilat trajtohen me shumicë, tek klientët
3) Ofron shërbim ndaj klientëve, para dhe pas shitjes
4) Kontrollon cdo produkt që kalon në kasë
5) Regjistron të dhenat per porositë
6) Zbaton politikat, drejtimet dhe procedurat e kompanisë
7) Detyra të tjera sipas nevojës.

Kualifikimet

1. Arsim i mesëm ose i lartë
2. Aftësi të mira negociuese
3. Mosha e preferuar 22-35 vjec
4. Përbën avantazh eksperienca e mëparshme
5. Aftesi shumë te mira komunikimi
6. Aftësi te mira kompjuterike

Shënime

Per te aplikuar per kete pozicion pune, ju mund te dergoni CV ne adresen e e-mailit: hr.kead@gmail.com

Vetem personat e perzgjedhur do te kontaktohen per nje interviste prane Departamentit te Burimeve Njerezore.

Fotografi
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë