347 Punë aktive

93508 Punëkërkues

5692 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
KEAD

KEAD eshte nje kompani e cila ushtron aktivitetin e saj qe nga viti 1993, ne fushen e shperndarjes me shumice te veglave te punes si dhe aksesoret e ndryshem qe lidhen me to duke u bere keshtu lider ne fushen e saj. Zhvillimi i vazhdueshem i kompanise si dhe objektivat jane bazuar gjithmone ne keto faktor:

 • Kerkim I vazhdueshem i produkteve dhe teknologjive me te reja
 • Vazhdimisht ne zgjerim te games se p...

  INFORMACIONE KONTAKTI

  • RR.NAIM FRASHERI 60/2
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
  Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-12-2018 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-12-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqëria jonë, KEAD, është specializuar në tregtimin me shumicë e pakicë të materialeve te ndertimit,veglave te punes, import/export që prej vitit 1993. Kjo shoqëri është e para që ka sjellë në tregun shqiptar gamën dhe cilësinë e produkteve bashkëkohore persa i perket veglave profesionale

KEAD kërkon të rekrutojë staf energjik dhe ambicioz për të realizuar qëllimet e biznesit.

Pozicioni që kërkohet: Specialist/e Blerjesh

Detyrat

Detyrat e specialistit të blerjes:

• Identifikimi i nevojave të kompanisë për furnizimin me produktet e nevojshme.
• Kryen porositë, kërkesat dhe negocion për blerjen e produkteve të kompanisë.
• Analizon cmimet e propozuara, kryen raportimeve financiare dhe cdo të dhenë dhe informacion tjetër, për të përcaktuar cmimin me të mirë.
• Ndjek procesin të transportit për në magazinë dhe monitoron ngarkesat për tu siguruar se mallrat vijnë në kohë.
• Përgatit dhe mban një bazë të dhënash për të gjithë furnitorët.

Kualifikimet

•Diplome universitare - preferohet Dega "Administrim Biznesi".
•Njohuri shumë te mirë të gjuhes angleze.
•Njohuri të mirë të programeve bazë kompjuterike dhe programeve të tjera
•Preferohet të jetë njohes i veglave të punës dhe materialeve të ndërtimit. 
•Preferohet te kete njohuri ne fushen e blerjes.

Kërkesa të tjera:
• Aftësi komunikuese, verbale dhe me shkrim me drejtuesit, kolegët dhe individët brënda dhe jashtë kompanise.
• Aftësi analitike efektive dhe aftësi për zgjidhjen e problemeve.
• Të zoterojë etikë pune dhe integritet.
• Të jetë i/e shkathët dhe i/e motivuar për tu zhvilluar profesionalisht
• Bashkëpunon ngushtë me departamentet e tjera të kompanisë.

Shënime

Të gjithë kandidatet e interesuar janë të lutur të dorëzojnë CV-në në adresën: hr.kead@gmail.com
Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen.

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 për “Mbrojtjen e të Dhënave Personale”.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë