347 Punë aktive

93508 Punëkërkues

5692 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
ep & partners consultancy shpk

ep & partners consultancy është një bashkëpunim Shqipëtar dhe Hollandez, i cili sjell praktikat më të mira Hollandeze në trajtimin e burimeve njerëzore, trajnimeve dhe të menaxhimit financiar, praktika të provuara më parë si më të sukseshmet nga kompanitë më të mëdha në botë, të cilat operojnë në shumë tregje.

Këto praktika kanë rezultuar shumë të suksesshme në vendet në zhvillim, sidomos në Rusi dhe ish Republikat...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Zona e Liqenit Artificial Capital Shopping Center Pallati "Syri i Liqenit", Kati 2, Apt 9, Tirane.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 067 202 35 31
  • Mobile: 067 202 35 31
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 04-12-2018 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Manaxherial
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-12-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

EPPC Albania kërkon një Drejtor të Departamentit të Marketingut dhe PR për klientin e saj, një ndër kompanitë më të mëdha e të konsoliduara në vend dhe rajon.

NJË VËSHTRIM I PËRGJITHSHËM:

Kandidati ideal është përgjegjës/e për planifikimin, zhvillimin dhe implementimin e strategjive të marketingut, komunikimit të këtyre strategjive dhe aktiviteteve të marrëdhënieve me publikun të kompanisë.

Detyrat

1.Përgjegjës për misionin, objektivat financiare të dep. Marketing/Komunikim/PR;
2.Harton plane afatgjata/afatshkurtra dhe plan buxhete për vazhdueshmërinë e programit të dep. të marketing, komunikim dhe marrëdhënie me publikun, monitoron progresin, siguron vazhdimësinë e punës dhe vlerëson performancën e këtij departamenti;
3.Harton, implementon dhe monitoron sisteme dhe procedura të nevojshme për lehtësimin e punës në departamentin që drejton;
4.Harton, implementon dhe vlerëson strategji të marketingut dhe një program të marrëdhënieve me publikun me qëllim promovimin e imazhit të kompanisë në treg dhe mes konkurentësh;
5.Koordinon marrëdhëniet me mediat, mban marrëdhënie të mira dhe kontakte të rregullta me to duke iu përgjigjur kërkesave të tyre nëpërmjet materialeve informative në lidhje me kompaninë;
6.Përfaqëson në media të gjithë aktivitetin që kompania ushtron, nëpërmjet deklaratave për shtyp dhe cdo komunikimi për median;
7.Përgjegjës për drejtimin e punëve editoriale, dizenjim, prodhim dhe shpërndarje të publikimeve të kompanisë;
8.Mbështet me konsulencë dhe ekspertizë të gjitha aktivitetet e departamentit.

Kualifikimet

•Diplomë Universitare në Marketing/Marrëdhënie me Publikun/Komunikim;
•Përvojë e mëparshme pune jo më pak se 5 vjecare në pozicione drejtuese në Marketing/PR/Komunikim;
•Aftësi të shkëlqyera ndërpersonale dhe komunikimi përfshirë: të folurit në publik, të shkruarit;
•Aftësi të shkëlqyera vendimmarrje, organizimi dhe menaxhimit të kohës
•Të zotërojë shkëlqyeshëm gjuhën Angleze, MS Office dhe të jetë familjar me median dhe hapësirën dixhitale.

Shënime

Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj duke përmendur pozicionin për të cilin aplikoni në adresën e e-mail-it: tianda.nano@eppc.alDërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë