353 Punë aktive

93445 Punëkërkues

5686 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Deutschcolor sh.a

Deutschcolor u themelua në Janar te viti 1914. Emri i markës Deutschcolor ështe ndërkombëtarisht i njohur, duke qëne një nga prodhuesit më të medhenj te bojrave për mjediset e brendshme dhe të jashtme. Kompania Deutschcolor është krenare për traditen e saj 100 vjecare ne prodhimin e bojrave më të njohura në mbarë globin . Tashmë prej vitit 2012 Deutschcolor ështe presente në mënyre të sukseshme dhe në Shqiperi . Duke qenë një lide...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Aleksandri I Madhe, Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 0682060749
  • Mobile: 00355694083078
Profili i Kompanisë
Lushnje, Shqipëri 20-11-2018 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-11-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Për të aplikuar për këtë mundësi, ju lutem dërgoni CV me foto dhe dokumentat tuaja plotësuese, duke përcaktuar pozicionin për të cilin aplikoni, në adresen : hr@deutschcolor.de
Ju do të kontaktoheni nga burimet njerëzore, DELTA GROUP, vetëm nëse CV dhe dokumetat tuaja plotësuese do të klasifikohen / seleksionohen nga skuadra jonë e vlerësimit.

DEUTSCHCOLOR Sh.a
Rruga “Aleksandri i Madh” Tiranë
info@deutschcolor.de
www.deutschcolor.de

Kualifikimet

Kriteret që duhet të përmbushin kandidatët:

  • Të kenë përfunduar Fakultetin Ekonomik.
  • Të kenë njohuri të programit Alpha.
  • Preferohet të kenë 1 vitë eksperiencë.
  • Mosha 25-35 vjec.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë