353 Punë aktive

93445 Punëkërkues

5686 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Spectrum Sh.p.k

Spectrum Sh.p.k. eshte nje shoqeri me eksperience te gjate ne fushen e tregtise dhe instalimeve per sisteme profesionale audio dhe me nje eksperience te re ne fushen e tregtimit te sistemeve home audio dhe lifestyle per konsumatorin final (Retail). Ne fushen retail Shoqeria eshte perfaqesuese ne Shqiperi e markave me te njohura ne bote ne fushen audio vizive si JBL, AKG, Yamaha, Bang & Olufsen, Optoma, Q Acoustics etj.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Njesia Bashkiake nr 5, Rruga Sulejman Delvina, Ndertesa nr 1, Kodi Postar 1019
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 19-11-2018 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-11-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

SOUNDGALLERY (www.soundgallery.al) eshte SHOW ROOM i pare ne Shqiperi dedikuar audios dhe sistemeve audio per shtepi (home audio) dhe per argetim (kufje, hi fi, bokse me bluetooth, vinile etj). Show Room yne, ne Sheshin Willson, tregton brandet me te njohura ne bote ne fushen e audios si JBL, YAMAHA, HARMAN KARDON, BANG OLUFSEN, PROJECT AUDIO, OPTOMA, KLIPSCH etj. 


Shoqeria ka nevoje per EKSPERT Produkte Elektronike me eksperience ne fusha te ngjashme dhe me cilesite e meposhtme: 

Personi duhur te kete minimumin 2 vjet eksperience pune si Shites ne sektoret audio/elektronike /hi fi
Te kete njohuri te pergjithshme dhe specifike mbi produktet audio, projektore,
Te kete prirje per shitjet dhe ta kete passion punen e vet,
Te jete i organizuar dhe i vetemotivuar,
Te dije anglisht ne nivelin mbi mesatar ne te folur dhe me shkrim,
Te kete diplome Universiteti
Te kete patente te klasit B dhe te mund te leviz lirshem me makinen e punes

Shoqeria ofron nje ambjent cilesor pune dhe nje pakete konkuruese shperblimi dhe bonusi sipas eksperiences, aftesive dhe rezultateve te kandidatit.
Te interesuarit mund te dergojne nje CV (me foto) ne adresen e emailit: info@spectrum.al deri ne daten 19 Nentor 2018.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë