353 Punë aktive

93445 Punëkërkues

5686 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
SALILLARI Ltd

SALILLARI Ltd, was established as a construction company in 1994 Berat. Since then the company has extended its operation throughout the country from Shkodra to Saranda. The company was grown very fast during last years in reply to the demand of Albanian construction industry and now is one of the biggest companies in our country. The fast developing of the activities maid necessary the transfer of headquarter to Tirana in 2000....

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Old Street Vore - Marikaj, Km 1
 • Vorë, Shqipëri
 • Tel: 4 7 644 047
 • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 03-12-2018 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier ndertimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-12-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania "SALILLARI shpk", kerkon te punesoje TEKNIK NDERTIMI.

Detyrat

 • Te kete njohuri shume te mire ne realizimin e projekteve
 • Te kete aftesi te monitoroje ecurine e proceseve te punes ne kantier, duke mbajtur librezat e proceseve te realizuara conform projektit
 • Te kete aftesi shume te mira organizative, te dije te koordinoje punen, dhe te raportoje tek bashkepuntoret e projektit.

Kualifikimet

 • Te kete diplome kualifikimi si Teknik Ndertimi, ose te kete mbaruar Fakultetin e Inxhinierise se Ndertimit (bachelor)
 • Te njohe programet komputerike Autocad, si dhe paketen Office.
 • Te jete i afte te menaxhoje disa proçese njekohesisht.
 • Te kete minimalisht 5 vjet experience pune, kryesisht ne objekte civile dhe rruge

Shënime

te interesuarit te dergojne Cv ne adresen bstarova@salillari.al
Cel. : 0682055689Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë