353 Punë aktive

93445 Punëkërkues

5686 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Neon Tirana

Neon Tirana ka nisur aktivitetin e saj në vitin 2000 në fushën e indoor & outdoor advertising. Eshtë themeluar në Tiranë dhe po aty operon si zyrë qendrore, duke përfshirë dhe kryer shërbime anembanë Shqipërisë. Aktiviteti i Neon Tirana konsiston në prodhimin dhe montimin e: reklamave me ndricim, gërma 3D, sinjalistika të ndryshme, punime me pecikllas, tabela me alukobond, printime në (adeziv, rrjetë, letër, kanavacë, letër muri).

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 29-11-2018 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
29-11-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Neon Tirana ka nisur aktivitetin e saj në vitin 2000 në fushën e indoor & outdoor advertising. Eshtë themeluar në Tiranë dhe po aty operon si zyrë qendrore, duke përfshirë dhe kryer shërbime anembanë Shqipërisë. Aktiviteti i Neon Tirana konsiston në prodhimin dhe montimin e: reklamave me ndricim, gërma 3D, sinjalistika të ndryshme, punime me pecikllas, tabela me alukobond, printime në (adeziv, rrjetë, letër, kanavacë, letër muri).

Kualifikimet

Punëtori do te merret me prodhim dhe montim reklamash


  • Të ketë eksperience te meparshme ne kete pozicion 
  • Të ketë njohuri nga materialet e printimit si adeziv, letër murale, baner, etj.
  • Te njohë mirë teknikat e montimit te rekamave 
  • Të jetë korrekt dhe të ketë deshire për të mësuar gjëra të reja në teknikat e proceseve tona të punës.
Ne ofrojme ambjent bashkepunues dhe komod pune.
Pagese e shume e mire.

Shënime

Jeni të lutur të dërgoni CV tek adresa email: neontirana@yahoo.com
ose telefononi ne numrin e telefonit : 0692996213


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë