353 Punë aktive

93445 Punëkërkues

5686 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
MEDI STONE D&A GmbH

Medi Stone D & A GmbH Ist eine Gesellschaft für Handel für West-Europa, mit Natursteinen aus mediterranen Regionen. Wir bieten Ihnen handangefertigte Stein Mosaike, Terrakotta-Produkte und vieles mehr. Wir arbeiten exklusiv mit unserem Geschäftspartner Gold Dekor und seinem Betrieb zusammen, welche gleichzeitig Gesellschafter in unserem Betrieb sind und traditionell seit über 25 Jahren im Familienbesitz sind. Diese beschäftigen...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë
Dusseldorf, Gjermani 26-11-2018 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
26-11-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Medistone Gmbh një kompani inovative dhe dinamike në pronësi të fondeve gjermane dhe shqiptare, po kërkon njerëz besnikë dhe shumë të motivuar, me përvojë, për të mbikëqyrur projektet e ndërtimit në Gjermani

Detyrat

Si Supervizor, ju do të jeni pergjegjës për Projektet dhe për:


• Arritjen e synimeve të projektit.

• Menaxhimin e ekipit të punës.

• Caktoni dhe kontrolloni aktivitetet e përditshme të kërkuara.

• Organizoni, planifikoni dhe përcillni detyrat e Projektit.

• Raportoni tek Drejtori i Operacioneve në Shqipëri.

Kualifikimet

Profili i Kandidatit


• I ndershëm

• Të ketë dëshirë për të punuar 

• Ambicioz

• Së paku pesë (5) vjet përvojë pune të provuar në kompani te ngjashme, mbikëqyrjen e ekipeve të ndërtimit dhe projekte përfundimtare.

• Zoterimi i gjuhes gjermane është një domosdoshmëri. Njhuria e gjuhes angleze eshte nje plus

• Aftësi kompjuterike në MS Office.

• I orientuar drejt rezultatit me aftësi të forta udhëheqëse.

• Aftesi të shkëlqyera të komunikimit, aftësive organizative dhe analitike.

• Aftësi për të punuar nën presion dhe në një mjedis sfidues.

• Duhet të jenë të gatshëm të zhvendosen në Gjermani për 1-3 vjet

• Arsim i lartë në degë të Inxhinierisë së Ndertimit

Shënime

Ne ofrojmë

• Zhvillimi i vazhdueshëm në një mjedis evropian

Shpërblim Atraktiv


golddecor.al@gmail.com

Facebook: www.facebook.com/golddecoral


Të gjitha aplikacionet do të trajtohen në konfidencialitet te plotë. 
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".