416 Punë aktive

92533 Punëkërkues

5603 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Italmed Distribution shpk

Italmed-Distribution ofron:

Tregti me shumice dhe pakice, import eksport, marketing te produkteve kozmetike, estetike, higjenike, dietetike,ushqimore, medikamenteve, materialeve e pajisjeve mjeksore dhe aksesoreve te tyre, reagenteve laboratorike etj. Aktivitete te tjera ndihmese, te ndervarura apo ne funksion te aktiviteteve te mesiperme.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tirane, Shqipëri
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: + 355 674385525
  • Mobile: + 355 675051212
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-11-2018 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Mjek i pergjithshem
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-11-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Italmed distributionn (IMD) , firme farmaceutike , kerkon te punesoje nje person ne pozicionin PERFAQESUES MJEKESOR.

Kualifikimet

  • Kandidati duhet te kete mbaruar studimet e larta, e preferueshme dega Mjekesi / Farmaci.
  • Kerkohet qe kandidati te kete patente e te ngase makinen.
  • Eksperienca perben avantazh
  • Aftesi te shkelqyera komunikuese dhe bindese
  • Aftesi shume te mira per te punuar ne grup

Shënime

Personat e interesuar , jane te lutur te dergojne CV me foto ne email :
[email protected]

Tel. : 0355 42370092
Cel. : 0674385525
Cel. : 0675051212
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë