447 Punë aktive

92452 Punëkërkues

5600 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
ep & partners consultancy shpk

ep & partners consultancy është një bashkëpunim Shqipëtar dhe Hollandez, i cili sjell praktikat më të mira Hollandeze në trajtimin e burimeve njerëzore, trajnimeve dhe të menaxhimit financiar, praktika të provuara më parë si më të sukseshmet nga kompanitë më të mëdha në botë, të cilat operojnë në shumë tregje.

Këto praktika kanë rezultuar shumë të suksesshme në vendet në zhvillim, sidomos në Rusi dhe ish Republikat...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Zona e Liqenit Artificial Capital Shopping Center Pallati "Syri i Liqenit", Kati 2, Apt 9, Tirane.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 067 202 35 31
  • Mobile: 067 202 35 31
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 19-10-2018 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Kimist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-10-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

EPPC Albania kërkon një Laborant/e për klientin e saj, i cili është një ndër kompanitë më të mëdha dhe të konsoliduara në vend në prodhim.

Detyrat

•Përgatit teste (prova/samples) që duhen për të bërë analizat;
•Kryen testimet e produkteve në të tre fazat: lëndë e parë, produkt gjatë prodhimit dhe produkt i gatshëm, duke zbatuar të gjitha procedurat e shkruara të laboratorit për çdo proces;
•Kryen kontrolle ditore të cilësisë së produkteve, si dhe përgatit raporte me të dhena të vlefshme dhe të sakta;
•Përditëson dijet e tij/saj për industrinë ku punon dhe përdor metodologjitë dhe praktikat më të fundit për analizat që kryen;
•Kryen analiza fiziko-kimike dhe baktereologjike të produkteve;
•Mirëmban pastërtinë, rregullin dhe furnizimet me lëndë të para për laboratorin dhe pasjisjet e laboratorit në mënyrë që të mos dëmtohen dhe të jenë gjithmonë gati për të kryer testin e radhës;
•Regjistron rezultatin e çdo analize dhe plotëson dokumentacionin përkatës për secilën nga ato;
•Ndihmon me detyra administrative kur është nevoja.

Kualifikimet

•Diplomë Universitare në degët Kimi/Biologji apo profile të ngjashme;
•Eksperienca e mëparshme përbën avantazh;
•Preferohet të jetë banuese në Lushnjë ose zonat perreth;
•Të ketë njohuri të mira të kompjuterit;
•Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe e aftë të punojë në grup.

Të dhënat:

Pozicioni: Laborant/e;
Vendndodhja: Lushnjë;
Raporton tek: Menaxheri i fabrikës;
Pagesa: Shumë e mirë
Kontrata: Sipas Kodit të Punës;
Aplikimet mbyllen: 19.10.2018.

Shënime

Si të aplikoni:

Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj dhe dokumentet e tjera shoqëruese duke përmendur pozicionin për të cilin aplikoni në adresën e e-mail-it: [email protected]
Ju do të kontaktoheni vetëm në qoftë se CV-ja juaj dhe dokumentet shoqëruese do të kualifikohen.
Tek ne CV-ja juaj është e sigurt dhe trajtohet në konfidencialitet të plotë.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë