447 Punë aktive

92452 Punëkërkues

5600 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Alb Tech Plast Shpk

AlbTechPlast sh.p.k e themeluar në vitin 2013, me një eksperiencë 5 vjecare në treg, është lider në prodhimin e produkteve të plastikës dhe materialeve të paketimit, duke mbështetur ndjeshëm sektorin e agrikulturës, dhe jo vetëm.

Suksesi i AlbTechPlast bazohet në ofrimin e një gamë të gjerë produktesh me bazë plastike, dhe pajisja me teknologjinë e duhur duke ofruar një sistem prodhimi me cikël të mbyllur qe perfshin të gj...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Peqin - Elbasan
  • Elbasan, Shqipëri
  • Tel: +355 4 452 2272
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Elbasan, Lushnje, Shqipëri 08-11-2018 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-11-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania AlbTechPlast sh.p.k është duke kërkuar 3 Menaxher Shitjesh për zonën e Tiranës, Elbasanit dhe Lushnjes. Individët duhet të jenë përgjegjës për krijimin e metodave te reja te shitjeve dhe përmbushjen e qëllimeve të shitjes. Detyrat do të përfshijnë prezantimet dhe demonstrimet e produktit, si dhe negocimin e kontratave me klientët ekzistues dhe atyre potenciale.


Për të qenë i suksesshëm në këtë rol, do të duhet të kuptoni thellësisht procesin e shitjes, dinamikën e kompanisë, krijimin dhe përkijdesja e një marrëdhënie të shkëlqyer me klientet, sikurse edhe të gjithë portofolin dhe specifikat e produkteve tona. Përvoja e mëparshme në këtë pozicion është një avantazh.


Nëse je dinamik(e), i/e përkushtuar ndaj rezultateve dhe dëshiron të bëhesh pjesë e departamentit te shitjeve AlbTechPlast, atëherë ky është pozicioni I duhur për ju :

Detyrat

Përgjegjësitë e Menaxherit të Shitjes të zonës:
•Arritja dhe tejkalimi i objektivave të shitjes nën supervizimin e drejtorit të shitjeve
•Negocimi i të gjitha kontratave me klientët.
•Ndihma për të përcaktuar çmimet për kuotat, promovimet dhe negociatat.
•Kërkimi dhe raportimi mbi kompetitorët
•Raportimi mbi tendencat e reja që bihen ne sy nga kerkesat e tregut
•Përgatitja e raporteve javore dhe mujore.
•Dhënia e prezantimeve të shitjes te produkteve.
•Koordinimi i metodikave të shitjeve me programet e marketingut.
•Kuptimi i programeve të kompanisë.
•Marrja e depozitave dhe ekuilibri i pagesës nga klientët.
•Përgatitja dhe dorëzimi i kontratave të shitjes për porositë.
•Vizita e klientëve dhe klientëve potencialë për të vlerësuar nevojat ose promovimin e produkteve dhe shërbimeve.
•Krijimi i një databaze të mirëfillte klientësh ku të përfshihen specifikat dhe kërkesat respektive.
•Informimi i klientëve rreth produkteve, çmimeve dhe disponueshmërisë

Kualifikimet

Kërkesat e Përfaqësuesit të Shitjes të zonës:

•Shkolla e mesme. (Përfundimi i studimeve të larta është avantazh)

•Patentë automjeti

•Aftësi të shkëlqyera të komunikimit me shkrim dhe verbal Përvojë në shitje.

•Kuptimi i procesit të shitjes dhe dinamikës.

•Angazhim maksimal për shërbimin ndaj klienti

•Aftësi të shkëlqyera ndërpersonale për krijimin e një raporti të shkëlqyer me klienin.

•Kompetenca në programet e Microsoft përfshirë Word, Excel dhe Outlook.

•Në gjëndje për të punuar në një mjedis me ritëm të lartë.

Shënime

Nëse jeni I interesuar dërgoni CV e përditësuar në [email protected] 
Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë