448 Punë aktive

92455 Punëkërkues

5600 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Concept Albania Shpk

Concept Albania një ndër kompanitë lider dhe me shumë përvojë në tregun e reklamave, ka për qëllim ofrimin e shërbimeve cilësore, duke u mbështetur në kombinimin e profesionalizmit të një stafi të përkushtuar dhe cilësitë më të mira teknologjike të makinerive dhe pajisjeve për të mundësuar dhe ofruar produkte, ide kreative dhe dizajn grafik.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Fushe Mezez, Autostrada Tirane - Durres Km. 1
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-11-2018 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-11-2018
Data e fillimit të punës
12-10-2018

Përshkrimi

Kerkojme nje punetor me eksperience ne fushen e reklamave, montimit dhe saldimit.

Te interesuarit te kontaktojne ne nr: 068 606 6031


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë