447 Punë aktive

92452 Punëkërkues

5600 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Metropol Center

Metropol Center eshte ideuar dhe krijuar per te qene nje nga qendrat tregtare me terheqese ne te gjithe rajonin. Me potencialin e saj bazuar ne standart dhe cilesi ecim bindshem drejt suksesit per te ardhmen, duke u kthyer ne nje pike referimi per te gjitha moshat, te cilet zgjedhin te bejne blerje te ndyshme apo te kalojne kohen e lire ne ambjentet tona te argetimit. Synimi jone eshte qe Metropol Center pervec nje koncepti te ri...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Lagja Clirimi, Rruga Fan Noli
  • Lushnje, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0695755555
Profili i Kompanisë
Lushnje, Shqipëri 07-11-2018 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist Prokurimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-11-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Menaxher Blerjesh (ne fushen, Food - Non Food) Specialist Prokurimesh (blerjet e brendeshme)

Detyrat

- Ka pergjegjesi kontaktin me furnitoret per blerjen e produkteve per te gjithe rrjetin.
- Kontrollon,cmimet,kushtet e kontratave me furnitoret per termat e pagesave, kthimeve dhe maturine ne kohe te kontratave dhe ndjek ecurine e porosive.
- Analizon cmimet dhe cilesin e produkteve te ngjashme ne treg.
- Raporton ecurine e produkteve te furnitoreve qe ai ndjek.
- Porositja dhe sigurimi i stokut te nevojshme per permbushjen e nevojave.
- Planifikimi dhe sigurimi i blerjeve sipas nevojave te aktiviteteve dhe promocioneve.
- Analizimi dhe parashikimi i shitjeve te produkteve ne menyre te tille qe produktet e mara (stok-u) te kene performance te larte, sipas strategjise se kompanise.
- Duke ju referuar historikut te shitjeve percakton targetin mujor te njesive dhe ne percaktimin e perqindjeve ne bashkepunim me departamentet e tjera.
- Eshte aktiv ne permirsimin e stokut per shtimin e produkteve te reja dhe heqjen e produkteve qe kane rekorde negative (delistimet).
- Perpilon raporte javore, mujore dhe 6 mujore mbi produktet dhe ecurine e tyre.
- Propozon dhe percakton marzhin e produkteve ne bashkpunim me bordin dhe stafin derjtues.

Kualifikimet

- Preferohet të ketë mbaruar arsimin e lartë në Administrim Biznes ose Ekonomiks (MSC/MA përbëjnë prioritet.
- Eksperience pune ne distributor apo njesi shitjeje me pakice dhe shumice.
- Te jete i komunikueshem dhe te dije te punoje me grup.
- Te jete i qendrueshem dhe me deshire per tu zhvilluar bashke me kompanine.
- Të ketë aftesi të shkëlqyera komunikimi, ndërpersonale dhe të zgjidhjes së problemeve.
- Duhet të jetë kompetent në realizimin e detyrave të deleguara.
- Të jetë ambicioz dhe vizionar për arritje personale.
- Të jetë njohës i paketës MS Office.
- Të jetë njohës i mire i gjuhëve: Anglisht/Italisht.

Shënime

Dergoni CV tuaj me email ne adresen : [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë