416 Punë aktive

92534 Punëkërkues

5603 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Metropol Center

Metropol Center eshte ideuar dhe krijuar per te qene nje nga qendrat tregtare me terheqese ne te gjithe rajonin. Me potencialin e saj bazuar ne standart dhe cilesi ecim bindshem drejt suksesit per te ardhmen, duke u kthyer ne nje pike referimi per te gjitha moshat, te cilet zgjedhin te bejne blerje te ndyshme apo te kalojne kohen e lire ne ambjentet tona te argetimit. Synimi jone eshte qe Metropol Center pervec nje koncepti te ri...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Lagja Clirimi, Rruga Fan Noli
  • Lushnje, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0695755555
Profili i Kompanisë
Lushnje, Shqipëri 07-11-2018 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-11-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Menaxher/e Marketingu Lushnje

Detyrat

- Ka pergjegjesine per zhvillimin e strategjive te Marketingut, menaxhimin i marrdhenieve me klientin si dhe rritja e imazhit te kompanise.
- Te zhvilloj kerkime te tregut dhe te mbaj te perditesuara te dhenat e tregut.
- Hartimi i planit të marketingut për secilën prej aktiviteteve (markave) të Grupit.
- Menaxhimi i marrëdhënieve me agjencitë e reklamave dhe palët e treta.
- Bashkëpunim me departamentin e shitjeve për vendosjen e politikave dhe strategjive të
çmimit dhe ofertat “planifikimi dhe mbikqyrja e katalogeve”
- Përfaqësimi i kompanisë në evente (panaire, workshop,etj.) dhe media të ndryshme.
- Pergjegjes/e per rishikimin e permbajtjes se website-it dhe mediat sociale te kompanise per tu siguruar se te gjitha informacionet jane te update-uara.
- Të jetë krijues/e, energjik/e, të marrë përgjegjësi dhe të jetë i/e aftë të zgjidhë problemet.
- Pergatit analiza te tregut, te konkurrences, te cmimeve, te elementeve publicitare dhe ia prezanton ato bordit drejtues.

Kualifikimet

- Preferohet me diplome Universitare ne fushen e Marketingut, Administrim Biznesit, Gazetarise ose Shkenca Sociale.
- Te kete experience pune ne profil te ngjashem.
- Te kete aftesi komunikimi, dhe bashkepunimi.
- Te jete shtyse drejt inovacionit: (ne ide, ne menyra te menaxhimit dhe te promocionit).
- Te bashkepunoje per zgjidhjen e problematikave dhe aftesi per te punuar ne grup.
- Te njohe mire paketen Adobe dhe Microsoft Office.
- Aftësi shumë të mira komunikuese dhe negocuese.
- Njohuri te gjuhës Angleze.

Shënime

Dergoni CV tuaj me email ne adresen : [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë