447 Punë aktive

92452 Punëkërkues

5600 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Metropol Center

Metropol Center eshte ideuar dhe krijuar per te qene nje nga qendrat tregtare me terheqese ne te gjithe rajonin. Me potencialin e saj bazuar ne standart dhe cilesi ecim bindshem drejt suksesit per te ardhmen, duke u kthyer ne nje pike referimi per te gjitha moshat, te cilet zgjedhin te bejne blerje te ndyshme apo te kalojne kohen e lire ne ambjentet tona te argetimit. Synimi jone eshte qe Metropol Center pervec nje koncepti te ri...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Lagja Clirimi, Rruga Fan Noli
  • Lushnje, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0695755555
Profili i Kompanisë
Lushnje, Shqipëri 07-11-2018 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-11-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Specialist/e ne Web Advertising Lushnje

Detyrat

- Promovon produktet e kompanisë në platformat e mediave sociale (Facebook, Linkedin, Twitter, YouTube, blogje, etj).
- Harton dhe zbaton në rrjetet sociale fushatat e marketingut.
- Percaktimin dhe zbatimin e fushatave per Marketing ne kanale te ndryshme (Web, mediat sociale, shtypi dhe mediat audiovizive).
- Mundeson realizimin e kerkimeve, analize te tregut dhe konkurrences.
- Zhvillon inisiativave te reja ne forma te promove-publicitare Pergatitjen e materialeve prezantuese per Agjentet e Marketingut/Shitjeve.
- Gjithashtu i pajisur me aftesi shume te mira organizative, marredhenie dhe interaktivitet te larte ne grup dhe i/e afte ne zhvillimin dhe ndjekjen e projekteve nen stres.

Kualifikimet

- Arsim i lartë ne fushën Administrim Biznes, Marketing, Marketing Digital, Shkenca Sociale.
- Eksperienca të ngjashme në fushën e Marketing, Design, Marketing Digital.
- Njohuri të programeve Adobe Photoshop, Illusrator, wordpress.
- Njohuri të mira të gjuhës Angleze (të shkruar dhe të folur).
- Aftesi shume te mira ne drejtshkrimin e gjuhes shqipe.
- Aftësi shumë të mira komunikuese dhe negocuese.
- Të jetë i/e aftë të punojë në grup dhe te kete aftesi krijuese.

Shënime

Dergoni CV tuaj me email ne adresen : [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë