416 Punë aktive

92534 Punëkërkues

5603 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Metropol Center

Metropol Center eshte ideuar dhe krijuar per te qene nje nga qendrat tregtare me terheqese ne te gjithe rajonin. Me potencialin e saj bazuar ne standart dhe cilesi ecim bindshem drejt suksesit per te ardhmen, duke u kthyer ne nje pike referimi per te gjitha moshat, te cilet zgjedhin te bejne blerje te ndyshme apo te kalojne kohen e lire ne ambjentet tona te argetimit. Synimi jone eshte qe Metropol Center pervec nje koncepti te ri...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Lagja Clirimi, Rruga Fan Noli
  • Lushnje, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0695755555
Profili i Kompanisë
Lushnje, Shqipëri 07-11-2018 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Burime njerezore
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-11-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Specialist/e i/e Burimeve Njerzore Lushnje

Detyrat

- Te drejtoj Procesin e Rekrutimit, njoftimet e punesimit te Kompanise, testimet deri ne finalizimin dhe zgjedhjen e kandidatit te duhur.
- Të menaxhoje të gjitha çështjet e punonjësve duke përfshirë mungesat, disiplinat, ankesat, lejet e lindjes dhe sëmundjet.
- Te mbaj nen kontroll numrin e punonjesve total te Kompanise si dhe te pozicioneve vakante bazuar ne buxhetin vjetor.
- Te drejtoj dhe te ndjek Procesin e Vleresimit te Performances se punonjesve.
- Te ndjek marredheniet me institucionet shteterore, lejet e lindjes, deklarimet e zyre se punes si dhe te tjera.
- Te mbaj ne menyre sistematike dosjet e punonjesve me te gjitha dokumentat qe duhet te plotesohen si dhe skedat e trajnimit.
- Mban korrent gjithmone me eproret dhe bordin drejtues per problematikat qe ndikojne ne strategjite e Kompanise apo rregullat e brendshme te Kompanise.
- Zbaton praktikat e administrimit dhe kompensimit për punonjësit (kontratat, pagat, shpërblimet.

Kualifikimet

- Preferohet me diplomë Universitare në degën Administrim Biznes, Juridik, Shkenca sociale.
- Te kete siguri dhe seriozitet, duke qenë pararoje e imazhit te kompanise.
- Aftësi të mira komunikimi verbale dhe te shkruar.
- Aftësi për të menaxhuar kohën.
- Të jete i aftë të punojë në grup dhe individualisht dhe nen presion.
- Aftësi për të kontrolluar të tjerët duke u caktuar punën, vezhgim mbi ecurine, trajnime të staff-it dhe zhvillim.
- Eksperience ne Burimet Njerëzore.
- Një aftësi natyrore për të komunikuar dhe për të ndërtuar raport.
- Një zotërim i mirë i Excel është thelbësor, ne teresi paketen Ms Office.

Shënime

Dergoni CV tuaj me email ne adresen : [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë