447 Punë aktive

92452 Punëkërkues

5600 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Metropol Center

Metropol Center eshte ideuar dhe krijuar per te qene nje nga qendrat tregtare me terheqese ne te gjithe rajonin. Me potencialin e saj bazuar ne standart dhe cilesi ecim bindshem drejt suksesit per te ardhmen, duke u kthyer ne nje pike referimi per te gjitha moshat, te cilet zgjedhin te bejne blerje te ndyshme apo te kalojne kohen e lire ne ambjentet tona te argetimit. Synimi jone eshte qe Metropol Center pervec nje koncepti te ri...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Lagja Clirimi, Rruga Fan Noli
  • Lushnje, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0695755555
Profili i Kompanisë
Lushnje, Shqipëri 07-11-2018 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-11-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Menaxher Operacional Lushnje

Detyrat

- Hartimi dhe zbatimi i strategjisë së shitjve per te gjithe rrjetin
- Ekzekutimi i planit strategjik dhe buxhetit për departamentin dhe punet operacionale.
- Mbikëqyrja, në bashkëpunim të ngushtë me drejtuesit e pikave, për përzgjedhjen e personelit dhe cilësinë e shërbimit të klientit.
- Ne bashkepunim me departamentine e blerjeve kontribun por dhe merr pjese ne menyre active per perzgjedhjen e produkteve, furnitoreve dhe sygjerime te ndryshme novative.
- Monitoron dhe analizon tregun me qellim rritjene e performances se dyqaneve.
- Ben planifikimin, zbatimi dhe ndjekjen e te gjithe procesit te inventareve ne te gjithe rrjetin.
- Kontribuon ne zgjerimi i rrjetit në koordinim me te gjithe stafin drejtues.
- Aplikon strategjite zhvilluese për arritjen e objektivave të kompanisë.
- Menaxhon, zhvillon, trajnon, kontrollon dhe motivon stafin për të zhvilluar aftësitë e tyre për të siguruar arritjen e një standardi të lartë professional.
- Zbaton, kontrollon politikat dhe procedurat e kompanise ne te gjithe rrjetin per garantimin e standarteve

Kualifikimet

Kerkesat dhe kualifikimet;

- Eksperiencë të mëparshme në fushën e administrimit dhe menaxhimit te kompanive.
- Preferohet me diplome Universitare në Ekonomik, profili Menaxhim.
- Njohuri shumë të mira kompjuterike, veçanërisht Microsoft Excel dhe PowerPoint.
- Të ketë aftësi të larta analitike, kontrolluese dhe të dijë të gjenerojë raporte menaxheriale.
- Të jetë i vetë motivuar dhe i aftë të drejtojë stafin dhe aftesi te mira per punen ne grup.
- Të ketë fleksibilitet të lartë në administrimin e ngarkesës në punë.

Shënime

Dergoni CV tuaj me email ne adresen : [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë