416 Punë aktive

92534 Punëkërkues

5603 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Metropol Center

Metropol Center eshte ideuar dhe krijuar per te qene nje nga qendrat tregtare me terheqese ne te gjithe rajonin. Me potencialin e saj bazuar ne standart dhe cilesi ecim bindshem drejt suksesit per te ardhmen, duke u kthyer ne nje pike referimi per te gjitha moshat, te cilet zgjedhin te bejne blerje te ndyshme apo te kalojne kohen e lire ne ambjentet tona te argetimit. Synimi jone eshte qe Metropol Center pervec nje koncepti te ri...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Lagja Clirimi, Rruga Fan Noli
  • Lushnje, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0695755555
Profili i Kompanisë
Lushnje, Shqipëri 07-11-2018 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-11-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Menaxher / Asistente Menaxher Lushnje

Detyrat

Kerkesat per pozicionin :

- Mbikeqyr dhe vezhgon te gjitha aktivitetet ditore ne dyqan.
- Eshte pergjegjes per proceset, produktet dhe asetet e kompanise.
- Sygjeron, propozon tek eproret ide dhe iniciativa per permiresimin e biznesit.
- Menaxhon dhe kontrollon stokun, mban te gjithe dokumentacionin perkates.
- Ndjek rezultatet e punes dhe stafit ne dyqan duke i trajnuar dhe motivuar.
- Ben planin e punes javor dhe mujor, planifikon, monitoron dhe vlereson rezultatet e punonjesve.
- Ndjek me rigorozitet zbatimin e procedurave dhe te disiplines ne pune nga stafi.
- Identifikon kërkesat aktuale dhe të ardhshme të konsumatorëve duke krijuar marrëdhënie me klientët potencial dhe aktual

Kualifikimet

- Komunikativ dhe aftesi nderpersonale.
- I afte per te punuar ne grup.
- Fleksibil ne pune, energjik dhe dinamik.
- I besueshem dhe vendim marres.
- I afte te menaxhoj punen dhe kohen ne flukse.
- Preferohet me diplomë universitare ne Menaxhim ose Finance.
- Njohuri te mira te paketes Microsoft (Word, Excel).
- Eksperienca ne fusha te ngjashme do te perbente avantazh.

Shënime

Dergoni CV tuaj me email ne adresen : [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë