416 Punë aktive

92537 Punëkërkues

5603 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
ITX Albania

Love fashion ...have image...follow trends..? Come & Join us in Inditex. ITX Albania was founded on 2014 in Albania and it is part of the Group Inditex which is one of the world’s largest fashion distribution groups that have more than 8800 stores in 96 markets in all five continents. In addition to Zara, the largest of its retail chains, Inditex has nine other formats: Pull &Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho,...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • EGT Tower, Rruga Abdyl Frasheri, 11/1, Tirana
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 044504310
  • Mobile: 044504310
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 25-10-2018 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Apliko direkt tek kompania

Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
25-10-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

INDITEX

Zara, Bershka, Pull&Bear,Stradivarius, Massimo Dutti, Zara Home
Inditex është grup lider në fushë e modës me më shumë se 7,400 dyqane në 96 shtete.

Per dyqanet tona në Tiranë, jemi në kërkim të:
MENAXHER DYQANI (m/f)
Zv. MENAXHER (m/f)

Detyrat

Detyrat tuaja:

- Menaxhimi i shitjeve të dyqanit dhe aktiviteteve të përgjithshme.
- Delegimi, analizimi, motivimi dhe monitorimi i anëtarëve të ekipit
- Përcjellja e rezultateve të shitjes dhe arritja e qëllimeve të shitjeve
- Garantimi i përcjelljes së standarteve të reklamave vizuale
- Rekrutimi, trajnimi dhe edukimi i pjestarëve të skuadrës
- Kujdesi për imazhin e kompanisë dhe ofrimi i një shërbimi të kënaqshëm ndaj
klientëve

Kualifikimet

Kërkesat:

- minimalisht të ketë mbaruar gjimnazin
- eksperienca të mëparshme në shitje me pakicë (minimumi 6 muaj)
- aftësi të mira në menaxhimin e ekipit
- I përgjegjshëm, i kujdesshëm dhe pozitiv
- Aftësi drejtuese
- Njohja e mirë e gjuhës angleze
- Aftësi të mira organizative dhe manaxheriale
- Fleksibilitet (të punojë me turne, të punojë fundjavave)

Shënime

Përfitime:

- Të punojë në grupin lider të modës
- Mundësi të mëdha rritjeje dhe zhvillimi profesional
- Ambjent pune dinamik dhe të punojë në grup

Të gjithë kandidatët e interesuar duhet të dërgojnë një CV të detajuar në
anglisht.


Vetëm kandidatët qe plotësojnë të gjitha kërkesat do të njoftohen për intervistë. Për më tepër informacione rreth grupit INDITEX mund të kërkoni në website-in inditexcareers.com


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë