416 Punë aktive

92537 Punëkërkues

5603 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
LOG in ALBANIA

Shoqëria LOG in ALBANIA është themeluar në vitin 1992 me dëshirën dhe ambicien për të qenë përfaqësuese dinjitoze në tregun shqiptar dhe rajonal të shërbimeve. Aktualisht aktivitet e saj kryesore janë: agjensi doganore, spedicionere dhe transporti; agjensi turistike; shërbim postar ekspres; veprimtari në fushën e dhënies me qera të mjeteve të transportit; veprimtari në fushën e shitjes me shumicë e pakicë të produkteve të telefonis...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Bulevardi "Dëshmoret e Kombit", Brenda në "Rogner Hotel Tirana", Kati 1
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 04 2240819
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-11-2018 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-11-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Log in Albania Sh.P.K eshte krijuar ne vitin 2004 dhe operon ne nje sere fushash te ndryshme sherbimi duke perfshire Qeradhenien e Makinave nepermjet Franchises se prestigjozit Surprice Cars, i cili na ka besuar ekskluzivitetin e perdorimit te brandit nderkombetar ne te gjithe Ballkanin; Sherbimet Doganore ne te gjithe territorin e Shqiperise; Operatorin Turistik si dhe distribucionin zyrtar te produkteve Vodafone Albania.

Log in Albania eshte ne kerkim te kandidateve potenciale per rolin “Drejtor Shitjesh”, sektori i Makinave me Qira.

Qellimi i Pozicionit:
Harton, implementon dhe monitoron ekzekutimin e strategjise se shitjeve duke synuar eficence dhe produktivitet.

Detyrat

Detyrat dhe Pergjegjesite:
•Zhvillon strategjine vjetore te shitjeve dhe garanton perbushjen e saj me sukses duke synuar permbushje te objektivave ne shitje.
•Vendos dhe mban lidhje te ngushta me klientet e rendesishem te kompanise.
•Harton politikat e bonuseve duke synuar rritje te nivelit te motivimit te punonjesve dhe arritje te rezultateve te paracaktuara.
•Siguron nje proces trajnimi sa me efikas per stafin e shitjes duke synuar rritje te shitjeve dhe performance te larte ne pune.
•Mbikqyr ecurine e sektorit te marketingut duke synuar rritje te performances ne kete sektor.
•Angazhohet ne hartimin dhe zhvillimin e strategjive marketing.
•Detyra te tjera sic nevojiten/ kerkohen.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Aftesite:
Edukimi: Diplome Universitare ne Administrim Biznes ose fusha te ngjashme.
Experienca: Minimalisht 5 vite eksperience pune ne pozicione te ngjashme. Te preferueshme eksperiencat ne fushen e marketingut.
Aftesite:
•Aftesi te mendoje dhe veproje ne menyre strategjike.
•Aftesi shume te mira ne shitje.
•Aftesi shume te mira komunikuese, motivuese dhe organizuese.
•Te punoje me integritet, perkushtim dhe motivim ne interes te kompanise.
•Te jete proaktiv dhe te kete aftesi te marre iniciative.
•Zoteron aftesi te mira ne perdorimin e paketes Office dhe programeve kompjuterike.
•Zoteron leje qarkullimi te tipit B.

Shënime

Procedura e Aplikimit:
Nese jeni te interesuar, ju lutem dergoni CV tuaj ne adresen [email protected] duke vendosur si subjekt "Drejtor Shitjesh".
Vetem kandidatet te cilet perzgjidhen do te kontaktohen.

Te gjitha aplikimet do te trajtohen ne konfidecialitet te plote!Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë