416 Punë aktive

92537 Punëkërkues

5603 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
GeCo 2003

Geco është një kompani udhëheqëse në instalimin, mirëmbajtjen dhe shërbimin e ashensorëve dhe shkallëve lëvizëse, e vendosur në Tiranë, Shqipëri dhe ofron shërbime me cilësi të lartë me anë të shumëllojshmërisë së produkteve dhe dizenjove që disponon. Ne ofrojmë produkte me performancën më të mirë lidhur me eko-efikasitetin, rehatinë e udhëtimit, si dhe shfrytëzimin maksimal të hapësiries së pusit në dispozicion.

Me më...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Mbikalimi i Rinasit, Rruga Egnatia, Ndertesa Nr.34, Kati 3, Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 2408231
  • Mobile: +355 682020458
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-11-2018 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier ndertimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-11-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

"GeCo 2003" Shpk është një kompani qe operon në fushen e instalimit, mirëmbajtjes dhe shërbimit te ashensorëve dhe shkallëve lëvizëse.

Detyrat

- Të ketë njohuri shumë të mira në relizimin e projekteve
- Të njohë dokumentacionin Tekniko –Ligjor që duhet në objekt
- Të dijë të hartojë preventive dhe situacione mujore dhe ato lidhur me proceset e realizuara.
- Të ketë aftesi të monitorojë ecurinë e proceseve të punës në kantier.
- Të drejtojë dhe supervizojë stafin e përfshirë në projekt.
- Të ketë aftësi shumë të mira organizative, të dijë të koordinojë punën, dhe të raportojë tek bashkëpunetorët e projektit.

Kualifikimet

- Diplomë në Fakultetin e Inxhinierisë së Ndërtimit, profilizuar në Inxhinieri Ndërtimi
- Minimalisht 5 vjet eksperiencë.
- Njohuri shumë të mira të gjuhës Angleze.
- Të zotërojë programet Autocad, office
- Të jetë i komunikueshem, të ketë aftesi të mira drejtuese menaxheriale, teknike.
- Të jetë i aftë të menaxhojë disa procese njëkohësisht.

Shënime

Te gjithe kandidatet e interesuar te dergojne CV-ne e tyre ne shqip ne adresen [email protected]

*Vetem kandidatet qe do perzgjidhen per interviste do te kontaktohen.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë