448 Punë aktive

92455 Punëkërkues

5600 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k

Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k (CCBS) eshte kompani lider ne tregun shqiptar te pijeve freskuese jo alkoolike me marka te njohura nderkombetare si Coca-Cola, Fanta, Sprite, Schweppes, Nestea, Monster.

Misioni i CCBS
• Të freskojë botën në trup, mendje dhe shpirt
• Të frymëzojë momente optimizmi me anë të produkteve dhe aktiviteteve të saj
• Të krijojë vlera dhe të bëj ndryshimin

Vizioni...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Kombetare Tirane-Durres, Km.5, Kashar
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 048200431
 • Mobile: 0684099353
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 20-10-2018 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-10-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Coca-Cola Bottling Shqipëria sh.p.k (CCBS) është kompani leader në tregun Shqiptar të pijeve freskuese jo alkoolike me marka më të njohura ndërkombëtare.
Tek CCBS, ne jemi të bindur për rritjen e biznesit tonë, për kontributin në komunitetet lokale dhe në zhvillimin e burimeve njerëzore me anë të aftësive të forta organizative dhe me njerëzit e duhur në vëndin e duhur.

CCBS po kërkon kandidatë të përshtatshëm në pozicionin e mëposhtëm:

Specialist për Pagat dhe Kompensimin

Qëllimi i punës:
Përgjegjësia e këtij pozicioni është koordinimi dhe kontrolli i të dhënave të marra nga njësitë përkatëse lidhur me kompensimin e punonjësve, përgatitja dhe proçesimi i borderove. Mbikqyr dhe menaxhon marrëdhëniet e punës me punonjësit dhe palët e treta (institucione/agjensi të ndryshme) duke siguruar pajtueshmëri me kërkesat ligjore në fuqi.

Detyrat

 • Koordinimi i përditshëm dhe dhënia e shërbimeve për çështje që lidhen me kompensimin dhe benefitet e punonjësve. 
 • Monitorimi i mungesave në punë duke siguruar zbatimin e rregulloreve të brendëshme të kompanisë. 
 • Deklarimet pranë zyrës së Punës/Tatimeve/Sigurimeve Shoqërore. 
 • Koordinimi & menaxhimi i pushimeve vjetore të punonjësve sipas planifikimit.
 • Përgatitja dhe administrimi i pagave dhe benefiteve të punonjësve, llogaritja e pushimeve vjetore, raporteve mjekësore, siguracioneve shoqërore dhe shëndetësore.
 • Plotësimi i saktë dhe në mënyre periodike i rregjistrit të punonjësve dhe librezave të kontributeve.
 • Hedhja në sistem dhe azhornimi i të dhënave të punonjësve dhe sigurimi i informacionit për efekt raportimesh të ndryshme.

Kualifikimet

 • Diplomë Universiteti në Degën Ekonomik.
 • Eksperienca e mëparshme si specialist pagash përbën avantazh.
 • Njohuri shumë të mira të legjislacionit në fuqi mbi marrëdhëniet e punësimit. 
 • Besueshmëri dhe kofidencialitet. 
 • Aftësi shumë të mira organizative, i vëmëndshëm ndaj detajeve. 
 • Aftësi shumë të mira komunikimi.
 • Njohuri të mira të gjuhës Angleze dhe/ose Italiane.
 • Njohuri shumë të mira në MS Office, Excel, PowerPoint.

Shënime

Të interesuarit duhet të dërgojnë një kërkese për punësim ku të specifikohet kërkesa për pozicionin e punës dhe një kopje të CV në adresën e-mail: [email protected] brenda datës 20 Tetor 2018. Lutemi që si subjekt të e-mailit të vendosni titullin e pozicionit për të cilin po aplikoni.

Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret do të kontaktohen.
Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k promovon Shanset e BarabartaDërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".